Celta Vigo – Valencia 2:1 (kon.) | Eibar – Osasuna 0:0 (kon.) | Sevilla – Real Madrid 3:3 (kon.)
Sevilla FC
3:3 (1:0)
Real Madrid
Čtvrtek 12.01.2017, 21:15 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělský pohár • Osmifinále
    Rekordní zápis Realu Madrid

V určitých fázích zápasu se zdálo, že Realu skončí jeho série, během které neprohrál 39 zápasů v řadě. Pak se ale prosadili zkušení Sergio Ramos a Karim Benzema a po jejich brankách se zrodila remíza 3:3, která znamená, že série Realu Madrid pokračuje. Fotbalisté z hlavního města Španělska tak neprohráli již 40 soutěžních utkání v řadě! Real prohrál naposledy 6. dubna loňského roku v rámci čtvrtfinále Ligy mistrů na hřišti Wolfsburgu 0:2 – od té doby si na konto připsal 30 výher a 10 remíz! (23:18:58)
    Real slaví postup do dalšího kola poháru

Máme za sebou krásný zápas osmifinále španělského poháru Copa del Ray mezi Sevillou a Realem Madrid. Viděli jsme rozhodně nadprůměrný fotbal, který přinesl hned šest branek. Rozhodně spokojenější budou samozřejmě hosté, kteří necelých deset minut před koncem zápasu prohrávali 1:3, přesto nakonec díky brance Karima Benzemy z třetí minuty nastavení srovnali na 3:3.

90+3
    90+3. Karim BENZEMA - 3:3

90+3
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Zdá se, že hostující útočník KARIM BENZEMA nyní napsal jednu kapitolu fotbalové historie! Střídající útočník totiž v poslední minutě hry pronikl tak trochu šťastně do vápna a s pomocí lehké teče protihráče překonal brankáře Soriu! Hosté tak srovnávají na 3:3 a ani dnes neprohrají!

90+2
    Po rozehrávce nakrátko se ke střele odhodlal Marcelo, bránu soupeře ale netrefil.

90+1
    Real se nevzdává a nyní bude mít výhodu v podobě rohové kopu.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Pablo Sarabia kopl přímý kop parádně, míč prolétl těsně vedle spojnice břevna a tyče Casillovy brány!

89
    Marcelo zahrál nyní ještě rukou a následuje další standardka pro domácí.

88
    Další žlutou kartu nyní v rukou rozhodčího uviděl Marcelo.

87
    Domácí se hned několikrát dostali k ohrožení brány Realu, gólman Casilla ve splupráci se svými tyčemi ale odolává.

85
    V závěru zápasu sledujeme výborný fotbal. Oba týmy hrají velmi ofanzivně a šance střídá šanci.

84
    Casemiro ostře zasáhl rozběhnutého Vitola a dostává žlutou kartu.
    83. Sergio RAMOS - 3:2

83
    Autorem branky z pokutového kopu je SERGIO RAMOS, který lehkým obloučkem doprostřed brány nedal gólmanu Soriovi šanci.
    82. Penaltový zákrok na Casemira

Petr Bílek

Branky: 10. Danilo (vla.), 54. Jovetić, 78. Iborra – 49. Asensio, 83. Ramos (pen.), 90+3. Benzema

Karty:   7. Mercado (SEV), 62. Iborra (SEV), 73. Jovetić (SEV) – 13. Lucas Vázquez (REA), 63. Kovačič (REA), 72. Casilla (REA), 84. Casemiro (REA), 88. Marcelo (REA)

Sevilla FC: Soria – Mercado, Clement Lenglet, Rami – J. Correa (45. Jovetić), Iborra, Kranevitter, Sarabia, Escudero – Vietto (55. Nasri), Ben Yedder.
    Náhradníci: Rico – Nasri, Pareja, Jovetić, Ganso, Vitolo, Kiyotake.

Real Madrid: Casilla – Danilo, Nacho, Ramos, Marcelo – Asensio, Casemiro, Kroos – Lucas Vázquez (64. Carvajal), Mariano (58. Kovačič), Morata (78. Benzema)
    Náhradníci: Navas – Fábio Coentrão, Carvajal, Varane, Kovačič, Benzema.

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Zancada

Diváci: 36.943