Magnitogorsk – Spartak Moskva 6:3 (kon.) | Čeljabinsk – Soči 1:2 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 9:1 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 0:2 (kon.)
HC Slovan – Barys 4:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Avangard Omsk
Pátek 13.01.2017, 17:00 • Ice Palace • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:28:18)

Československá stopa v utkání:

Jakub KOVÁŘ (SEV) 24 zák., 1 gól, 96%

Vladimír SOBOTKA (OMS) 1+0 4 střely, čas na ledě 18:20.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Severstal Čerepovec: 30

Avangard Omsk: 25.

Nic se již nestane, na závěr ještě sice musel Oleg Šilin zakročit proti střele Trubačjova, ale nyní se již může radovat nejen z vítězství svého týmu, ale hlavně z čistého konta! Dnes ale nepředvedl žádný super výkon, pochválit je třeba celý tým Avangardu, který sehrál skvělou partii. V brance Severestalu i dnes zářil Jakub Kovář, který zneškodnil hned několik šancí soupeře a bez těchto zákroků by byl rozdíl ve skóre mnohem větší.

59:42
    Sobotka vyhrál důležité vhazování ve vlastní třetině.

59:38
    Domácí to opět zkusí v šesti, branka prázdná.

59:38
    Oddechový čas pro domácí.
    59:25 Ilja ZUBOV - 0:2

59:25
    Avangard právě vstřelil branku!
    Jakub Kovář opustil branku, domácí ale ztratili puk ve středním pásmu, odkud prázdnou branku trefuje ILJA ZUBOV. Asistence: Maxim Pestuško.

58:38
    Puk míří za branku Jakuba Kováře, který co nevidět zasprintuje na střídačku.

58:05
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Avangard drží puk v útočném pásmu.

57:28
    Jakub Kovář znovu fantastický, poté, co Sobotka naskočil na led, měli hosté brejk dva na jednoho, který zakončil David Booth bekhendovou střelou, ale český gólman to ustál a puk vytěsnil.