Magnitogorsk – Spartak Moskva 6:3 (kon.) | Čeljabinsk – Soči 1:2 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 9:1 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 0:2 (kon.)

Jiří Novotný (TRK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:09
    Pavel Francouz (TRK) 44 zák., 1 gól, 97,8% (20:13:27)

Statistiky: Střely: 64-81; Střely na bránu: 32-45; Vhazování: 27-27; Zablokované střely: 18-16; Hity: 9-14; Faily: 5-4; Trestné minuty: 10-20.

Andrej Kosticyn v závěru první třetiny odpověděl na gól Maxima Jakuceni a souboj mezi Pavlem Francouzem a Konstantinem Barulinem musely rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž rozhodující nájezd proměnil k nelibosti českého brankáře a celého Traktoru Jegor Morozov. Konečný výsledek: Traktor Čeljabinsk 1 HK Soči 2 po nájezdech.

Jegor MOROZOV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Soči.
    Autorem vítězné branky je JEGOR MOROZOV.

4. série
    1:2
    Derek Roy zvedl v blízkosti levé tyče puk pod horní tyč, sedícího Konstantina Barulina ale překonat nedokázal.

4. série
    1:2
    Jegor Morozov rychle zamíchal s pukem a vzápětí ho zasunul po ledě k levé tyči! Pavel Francouz neměl šanci.

3. série
    1:1
    Ben Maxwell zvedal puk v blízkosti pravé tyče nad ležícího Pavla Francouze, překonat ho ale nedokázal. Pořadí se otáčí.

3. série
    1:1
    Derek Roy krásně zamíchal s pukem a bekhendem puk mezi betony Kontantina Barulina poslal do sítě!

2. série
    0:1
    Andrej Kosticyn se také rozhodl pro rychlou střelu zápěstím, jenže jeho pokus zamířil vedle levé tyče.

2. série
    0:1
    Jiří Novotný zvolil střelu zápěstím, kterou Konstantin Barulin lapačkou skvěle vyrazil nad!

1. série
    0:1
    André Petersson se rozjel na nájezd a Pavla Francouze střelou do pravého horního rohu brány s obrovským štěstím překonal! Český brankář dobře zasáhl, ježe puk se snesl vzápětí za jeho záda.

1. série
    0:0
    Maxim Jakuceňa obstaral první nájezd a brankáře Konstantina Barulina po nádherné stahovačce a bekhendové střele v blízkosti pravé tyče nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení v Traktor Areně rozhodnutí nepřineslo a o osudu utkání budou muset rozhodnout samostatné nájezdy. Souboj mezi Konstantinem Barulinem a Pavlem Francouzem má pokračování! Skóre po prodloužení: Traktor Čeljabinsk 1 HK Soči 1.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Derek Roy napřáhl na pravém křídle od modré čáry ke krásné táhlé střele, která mířila k přední tyči, Konstantin Barulin ji ale po dalším pěkném zákroku ukryl v lapačce!

64:16
    Vyloučený Ilja Krikunov naskočil zpět na led a Soči hraje v plném počtu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 14. Jakuceňa (Kolcov, N. Bělov) – 20. A. Kosticyn (Krikunov), rozh. náj. Morozov

1:2   Derek Roy (CLJ)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Šinin (C), N. Bělov, Borodkin, Kolcov, A. Petrov (A), Petrikov, Mamajev, Klimontov – Černikov, Jakuceňa, Szczechura – Pestunov (A), Roy, Šarov – Gubarev, Peňkovskij, Novotný – J. Petrov, Šolochov, Afonasjevskij.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Pedan, Pepeljajev, Mamašev, Alexandrov, S. Kuzněcov, Mamkin, I. Vorobjov – Ignatuškin (C), Krikunov, A. Kosticyn (A) – Petersson, O'Dell, Maxwell (A) – Točickij, Levickij, Morozov – I. Zacharčuk, Padakin, Mereskin.

Rozhodčí: Daniel Konc, Maxim Sidorenko. Čároví: Alexandr Sadovnikov, Ivan Sazonov