Třinec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 2:1 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 6:3 (kon.)
Zlín – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 5:0 (kon.)
Sparta – K. Vary 2:1 (po pr.)
HC Olomouc
5:0 (2:0, 0:0, 3:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 13.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 38. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám Vás u sledování online přenosu 38. kola Tipsport extraligy, ve kterém se spolu utkají týmy HC Olomouc a HC Vítkovice Ridera.

HC Olomouc

Olomouckým se v letošní sezoně daří o poznání méně než v sezoně loňské. Nyní se Hanáci nachází v tabulce na 12. místě se ziskem 39 bodů po odehraných pětatřiceti zápasech. V posledním zápase, kdy Kohouti nastoupili po pauze zaviněné střevní virózou, podlehli Zlínu 1:3. Olomouc ve čtvrtek avizovala výměnu Davida Ostřížka za zlínského Romana Vlacha.
    Nejproduktivnějším hráčem Mory je Juraj Mikúš, který si na své konto připsal 19 bodů za devět gólů a deset asistencí. Nejproduktivnějším obráncem je kapitán Kohoutů se 14 body za tři branky a jedenáct gólových nahrávek. V brance Olomouce je jedničkou Branislav Konrád s úspěšností zákroků 89,83% a průměrem obdržených branek za zápas 2,45.

Poslední tři zápasy HC Olomouc:

34. kolo Liberec – Olomouc 3:2
    22. kolo Olomouc – Chomutov 1:3
    37. kolo Zlín – Olomouc 3:1

Vítkovičtí se po celou sezonu drží v klidném středu tabulky. Po sedmatřiceti odehraných zápasech se nachází na osmém místě se ziskem 55 bodů. V posledním zápase Vítkovičtí prohráli v Hradci Králové 3:6.
    Nejproduktivnějším hráčem hostů je Ondřej Roman, který nasbíral 20 bodů za devět branek a jedenáct asistencí. Nejproduktivnějším obráncem je Karol Sloboda se 13 body za třináct asistencí. Ve vítkovické brance dostává prostor Patrik Bartošák s úspěšností zákroků 92,42% a průměrem obdržených branek za zápas 2,20.

Poslední tři zápasy HC Vítkovice Ridera:

36. kolo Liberec – Vítkovice 2:1
    37. kolo Vítkovice – Pardubice 4:1
    38. kolo Vítkovice – Mountfield 3:6

Oba týmy se v letošní sezoně potkaly dvakrát. V obou případech byli úspěšnější Vítkovičtí, kteří si ze vzájemných duelů odvezly všech šest možných bodů. Který z týmů bude úspěšnější tentokrát? To se dozvíme v olomoucké Plechareně od 18 hodin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Rašner, Houdek (A), J. Galvas – Laš, J. Knotek, Skladaný – Strapáč, J. Mikúš, Eberle – Holec, R. Vlach, T. Mikúš – Burian, Herman, Fořt.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Hrbas, Sloboda, Klok, L. Kovář, Výtisk, Urbanec, D. Krenželok – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Olesz, Stastny, Szturc – Kucsera, Kolouch, Vandas – P. Zdráhal, E. Němec, Tomi.

Rozhodčí: Pešina, Lacina – Bláha, Kotlík.

Utkání za okamžik začne, aktéři jsou již na ledové ploše.

00:01

00:05
    Úvodní vhazování pro domácí, kteří zakládají první útok.

00:24
    Kohouti jsou s pukem na holi v útočném pásmu, ale vítkovická obrana je nepouští do střeleckých pozic.

00:53
    Hosté posílají puk na zakázané uvolnění, vhazování před Brarotšákem.

00:55
    Eberle pálil hned po vhazování, Bartošák zasáhl betonem.

01:18
    Přechod Kohoutů do útočného pásma zastavuje ofsajd.

01:28
    Bartošák pomáhá s rozehrávkou za vlastní brankou.

01:54
    Hosté zatím ještě nevypálili na Konráda jedinou střelu.

02:13
    Herman prokličkoval sám před Bartošáka, ale při bekhendovém zakončení mířil nad branku!

02:55
    Knotkova rána po přechodu modré čáry byla zblokovaná.

03:00
    Vítkovice poprvé prověřily Konráda, konkrétně Tomi střelou z levého kruhu.

03:37
    Vítkovice se dostaly do přečíslení dva na jednoho. Konrád v poslední chvíli holí vypíchl puk před Zdráhalem!

04:13
    Rašner nahazuje do útočného pásma.

04:27
    Burian se snažil překvapit Bartošáka střelou zpoza branky, hostující brankář byl ale pozorný.

05:04
    Hanáci chvíli svírali hosty v jejich obranném pásmu, akci zakončoval střelou od modré Alex Rašner, Bartošák jeho puk schoval do lapačky.

05:24
    Hosté byli při přechodu do útočného pásma zastaveni ofsajdem.

05:45
    Eberele protečoval do útočného pásma, zde ale sbírají puk protihráči.

05:55
    Konrád si připisuje svůj třetí zákrok v utkání po střele Hrbase. I přestože měl domácí brankář zakrytý výhled, puk schoval v lapačce.

06:15
    Vítkovičtí několikrát pálili na branku, ale domácí obrana obětavě střely zblokovala a Tomáš Mikúš hned obrací hru směrem dopředu.

06:25
    Konrád si nebyl jistý, kde má puk po tvrdé střele Výtiska od modré čáry. Domácí gólman nakonec puk udržel ve výstroji. Bude následovat vhazování po jeho pravé ruce.

06:38
    Hosté aktivně napadají, ale Kohouti vyváží puk z pásma.

07:12
    Rašner drží puk za vlastní brankou, oba týmy posílají na led čerstvé síly.

07:43
    Chvilku sám na vrcholu kruhů se ocitl Laš, hned poslal střelu na Bartošáka, ten puk dobře viděl a ukryl jej v lapačce.

08:04
    Vandas pálil z úrovně brankové čáry, Konrád připraven.

08:49
    Škůrek málem ztečoval puk z hole Kucsery za Konráda, domácí brankář stihl jen tak tak sklapnout betony.

09:27
    Vlacha s Tomášem Mikúšem zastavil při přechodu do útočného pásma ofsajd.

09:50
    Budeme sledovat první přesilovou hru utkání. Ve vlastním pásmu si nedovoleným zákrokem pomohl Rašner (OLO) a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

10:13
    Vítkovičtí se drží v pásmu a kombinují, střela Romana byla zblokovaná.

10:45
    Velká šance hostů, Konrád ve spolupráci s obranou zlikvidoval tři dorážky hostujících útočníků.

11:00
    Domácí se osvobozují.

11:30
    Juraj Mikúš šetří čas v útočném pásmu.

11:43
    Hosté se jeli dva na jednoho, domácí obránce sáhl do přihrávky a ztečoval ji na Konrádovy betony, následně se domácí osvobozují.

11:50
    Kohouti jsou v plném počtu, Vítkovice svou první početní výhodu nezužitkovali.

12:05
    Přechod hostů do útočného pásma brzdí postavení mimo hru.

12:27
    Bartošák si připisuje zákrok po lehké střele Hermana po přejetí modré čáry.

12:53
    Kapitán hostů Výtisk čeká s pukem za vlastní brankou až mu spoluhráči dostřídají.

13:30
    Skladaný dobře forčekoval, vybojoval puk na olomoucké hole, Škůrkova rána byla tečovaná, ale Bartošák si na puk počkal a přerušil hru.

13:32
    Ondřej Roman si na vhazování počínal nedovoleně a je vykázán.

13:48
    Juraj Mikúš vyslal tvrdý projektil z kruhu, Bartošák puk vykopl betonem.

14:35
    Klok střílel od modré čáry, Konrád puk dobře viděl a vyrazil jej mimo tři tyče.

15:02
    Domácím se nepovedla rozehrávka, kapitán Vyrůbalík posílá puk na zakázané uvolnění, hra se vrací před domácího brankáře.

15:22
    Výtisk posílá dopředu Vandase, tomu ale utíká puk až za domácí branku.

16:05
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Nynější útok hostů zastavuje ofsajd.

16:19
    Vítkovičtí jsou celou třetinu velmi aktivní při napadání.

16:31
    Bartošák lapačkou zachytil puk po střele Fořta z vrcholu levého kruhu.

17:00
    Ondřej Roman jel sám na Konráda, volil střelu, domácí gólman byl v tomto souboji úspěšnější!

17:40
    Olesz aktivním napadáním vybojoval puk v útočném pásmu.

18:05
    Střelu hostů od modré čáry obětavě zblokoval Jan Jaroměřský.

18:28
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí jdou do vedení! VILÉM BURIAN dokázal z předbrankového prostoru ztečovat Hermanovu přihrávku a posílá puk za Bartošáka. Asistence: Jakub Herman, Tomáš Mikúš.
    18:28 Vilém BURIAN - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

19:19
    Kohouti budou hrát přesilovou hru, zatím mají výhodu, za Konráda již naskočil šestý hráč.

19:26
    První početní výhoda Kohoutů v utkání. Tomi (VIT) byl vyloučen na dvě minuty.

19:57
    Hanáci využívají svou početní hru v závěru třetiny. PETR STRAPÁČ dostal ideální přihrávku, propálil Bartošáka a posílá Kohouty do dvoubrankového náskoku. Asistence: Jan Jaroměřský, Juraj Mikúš.
    19:57 Petr STRAPÁČ - 2:0

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

V první třetině jsme sledovali pohledný hokej. Zejména v první půli třetiny měli více ze hry Kohouti, Vítkovičtí kontrovali rychlými protiútoky, dvakrát jeli přečíslení dva na jednoho, ale domácí brankář byl úspěšnější a prozatím drží čisté konto. V závěru třetiny Hanáci odskočili do dvoubrankového náskoku, když se nejprve trefil Burian a posléze využil přesilovou hru Strapáč. Druhá třetina začne přibližně v 18:52.

Střely na branku v 1. třetině:
    Olomouc – 11
    Vítkovice – 10

Prostřední perioda bude za chvíli začínat. Oba týmy jsou již na ledové ploše.

20:01

21:00
    Domácí se po úvodním vhazování vrhli do útoku, ale hosté pozorně brání.

21:34
    Konrád pomáhá s rozehrávkou zpoza vlastní branky.

21:52
    Sledujeme pasáž, kdy se ani jednomu z týmů nedaří přejít s pukem na holi přes modrou čáru.

22:12
    Přechod Kohoutů do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru.

22:36
    Herman protečoval do útočného pásma, zde ale puk sbírá Němec a otáčí hru na druhou stranu.

23:18
    Rašner zaváží puk do útočného pásma.

23:27
    Vyrůbalíkova střela byla zblokovaná, následně je domácímu týmu odpískán ofsajd.

23:45
    Po Kovářově střele od modré čáry Konrád schoval puk ve výstroji. Následně se do menší šarvátky dostali Houdek s Křenželokem, rozhodčí je ponechávají bez trestu.

24:37
    Druhá přesilová hra pro hosty. Ondrušek (OLO) zastavil Szturce nedovoleně a dostává dvě minuty.

24:49
    Buly vyhráli Vítkovičtí a kombinují v útočném pásmu.

25:15
    Knotek zblokoval Hrbasovu ránu od modré a vyhazuje až k Bartošákovi.

25:48
    Juraj Mikúš vyhodil puk jen k modré čáře, hosté se drží v útočném pásmu.

26:07
    I Romanova střela byla zblokovaná.

26:26
    Skladaný s Hermanem šetří vteřiny v útočném pásmu.

26:45
    Ondrušek je již na ledě, ihned se zapojil do útoku, nahodil puk na hostujícího gólmana, který jej schoval pod betony. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

26:56
    Kohouti sice vyhráli vhazování, ale hostující obrana jim puk dokázala odebrat a kapitán Výtisk rozjíždí útok.

27:33
    Fořt získal ve středním pásmu puk, po přechodu do útočné třetiny se nerozpakoval a poslal jej na Bartošáka, ten zasáhl betonem.

28:40
    Hra má nyní rychlý spád, přelévá se z jedné strany na druhou, ale ani jeden z týmů se nedostává do vyložené šance.

29:15
    Houdek posílá puk za Bartošákovu klec, spěchá za ním Eberle.

29:42
    Na druhé straně vyrazil do rychlého protiútoku Tomi, prověřil Konrádovu pozornost. Domácí gólman si střelu přes obránce pohlídal a přerušil hru.

30:03
    Herman vybojoval puk pro Buriana, který pálil, ale hostující obrana vytečovala puk a Bartošák nemusel zasahovat.

30:34
    Výtisk zblokoval další střelu, tentokrát od Holce.

31:02
    Nová akvizice Kohoutů, Vlach, střílela po přechodu modré čáry, ani jeho střela nedoputovala s brankáři hostů, stejně jako Holcova skončila na chráničích vítkovického kapitána.

31:35
    Laš zachytil puk na vrcholu kruhu, srovnal si jej na čepeli a vyslal na Bartošáka, ten byl úspěšný. Vhazování po jeho pravé ruce.

31:42
    Eberle se snažil tečovat před brankou, ale nebyl úspěšný.

32:03
    Konrád likviduje šanci Vítkovic! Tomi pálil od modré čáry, těsně před Konrádem dvakrát dorážel Němec. Domácí gólman betonem puk zastavil a následně jej i přikryl. Poté se na ledě strhla menší šarvátka, ale rozhodčí nevylučují.

32:24
    Urbanec zásahem do přihrávky likviduje rodící se šanci Kohoutů.

32:49
    Holec nedokázal ztečovat Ondruškovu nahrávku a domácímu celku je odpískán icing.

33:41
    Roman Vlach (OLO) se provinil vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Uvidíme další přesilovou hru hostů.

33:43
    Vítkovičtí se drží v útočném pásmu, ale domácí aktivně brání.

33:46
    Kohouti se osvobozují.

33:52
    Romanova střela je vytečovaná do ochranné sítě, vhazování před Konrádem.

34:05
    Do šance ve vlastním oslabení se natlačil Skladaný. Proti Bartošákovi forhendem neuspěl, následně byl natlačen do brankoviště až byl posunuta hostující klec.

34:26
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

34:48
    Hosté se nepřesnou přihrávkou sami vyhnali z útočného pásma, z jejich přesilové hry už mnoho nezbývá.

35:07
    Střelu Koloucha z levého kruhu Konrád kryje v lapačce. Vhazování po jeho pravé ruce.

35:11
    Domácí jsou již v plném počtu.

35:34
    Konrád si nyní poradils Kolouchovou střelou, stejný hráč se snažil dorážet, domácí obrana ale stihla odpálit puk do bezpečí.

36:10
    Vítkovice nyní sevřely Kohouty v jejich pásmu, Konrád si připsal několik zákroků.

36:21
    Bartošák raději podržel puk nahozený ze středního pásma.

36:30
    Lašova střela byla vytečovaná vysoko nad branku hostů a skončila v ochranné síti, vhazování po Bartošákově pravé ruce.

37:15
    I v závěru druhé třetiny si domácí zahrají přesilovou hru. Sloboda (VIT) hrál se zlomenou holí a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

38:06
    Kohouti se drží v útočném pásmu a připsali si i několik dobrých šancí, Bartošák zatím vše kryje.

38:38
    Výtisk vyhazuje puk přes všechny čáry.

39:00
    Vítkovice jdou na 15 sekund do tří. Klok (VIT) si počínal nedovoleně a jde pykat na dvě minuty.

39:06
    Škůrkova rána od modré skončila vedle branky.

39:28
    Hosté dostali puk do střední třetiny.

39:47
    Další Škůrkova rána byla zblokovaná a k Batošákovi nedošla.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Druhá třetina nenabídla žádnou branku, ale šancí k vidění na obou stranách nebylo málo. Oba brankáři ale drží své týmy, Konrád zatím drží čisté konto. Dokáží Vítkovice ve třetí třetině domácího brankáře překonat a zvrátit pro ně zatím nepříznivý stav? To se dozvíme zhruba v 19:44.

Střely na branku ve 2. třetině (celkem):
    Olomouc – 7 (18)
    Vítkovice – 9 (19)

Oba týmy jsou již na ledové ploše, třetí třetina za malou chvíli začne.

40:01

40:12
    Úvodní buly pro hosty, kteří ještě minutu stráví v oslabení.

40:35
    Eberleho střela mířila těsně vedle Bartošákovy branky.

40:49
    Domácí využívají druhou přesilovou hru v zápase. I tentokrát zakončoval Eberle z mezikruží, Bartošák jen vyrazil a do odkryté branky puk dorazil JIŘÍ ONDRUŠEK. Asistence: Jan Eberle, Juraj Mikúš.
    40:49 Jiří ONDRUŠEK - 3:0

41:21
    Vítkovice se snaží zvrátit nepříznivý vývoj, jejich přechod do útočného pásma ale brzdí ofsajd.

41:44
    Tybor rozjíždí další akci z vlastního obranného pásma.

41:52
    Kohouti se provinili zakázaným uvolněním, vhazování po Konrádově pravé ruce.

42:09
    Škůrkova střela byla zblokovaná.

42:23
    Juraj MIkúš vyslal nenápadnou střelu zpoza obránce, Bartošák puk vykopl pravým betonem.

42:52
    I Ondruškův tvrdý projektil od modré čáry hostující gólman vyrazil betonem.

43:23
    Nyní Vítkovice vyváží puk z vlastního pásma, ale již ve středním pásmu narazili na Kohouty, kteří jim puk odebrali a znovu míří před Bartošáka.

44:00
    Výtisk rozehrává z vlastního pásma.

44:07
    Do útočného pásma s pukem na holi prošel Tybor, ale jeho pokus byl Strapáčem vytečovaný do ochranné sítě.

44:35
    Olomoucká obrana hraje velmi obětavě, do pokusu Tybora se položili hned tři hráči.

45:02
    Vítkovice tlačily domácí v pásmu, finální střelu si na své konto připsal Roman, ale Konrád si jeho pokus pohlídal a schoval puk v lapačce.

45:30
    Kolouch nahazuje puk do útočného pásma, zde jej sbírá Jaroměřský a rozjíždí útok domácích.

46:04
    Za Bartošákovou brankou probíhal souboj o puk, z něj vyšli vítězně Kohouti.

46:44
    Nepřesnosti v olomoucké rozehrávce, ale hosté se nedostali do střelecké pozice.

47:03
    Konrád raději přikryl puk před přijíždějícím Tyborem, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

47:23
    Laš s Galvasem kombinují za vlastní brankou, Kucsera velmi aktivně napadá.

47:59
    Holcovu tvrdou ránu zastavil Sloboda a jen těžce se zvedá z ledové plochy.

48:38
    Vítkovice rozehrávají zpoza vlastní branky. Obráncům se ale nenabízí žádný z útočníků.

49:10
    Nyní před Konrádem chvíli poskakoval puk, ale žádný z hostujících hráčů se k němu nedostal.

49:22
    Po vhazování střílel z úhlu Květoň, jeho střela skončila na chráničích domácích obránců.

49:43
    V olomoucké útočné třetině se mimo puk do sebe pustili pěstmi Juraj Mikúš a Karol Sloboda, oba míří na trestnou lavici.

49:43
    Jak Juraj Mikúš (OLO), tak Karol Sloboda (VIT) jsou za svou bitku oceněni 2+2 minutami za hrubost a osobním desetiminutovým trestem.

50:28
    Zdráhal s pukem na holi ve vlastním obranném pásmu.

51:03
    Tybor s Romanem se dostali do přečíslení dva na jednoho, za Konrádem zvonila po Romanově střele tyč!

51:19
    Vítkovice si zahrají další přesilovou hru. Tomáš Mikúš (OLO) dostává dvě minuty za držení hole.

51:24
    Vítkovice vyhrály vhazování, Klok pálil od modré těsně vedle branky.

51:35

51:43
    Roman tečoval těsně před Konrádem, domácí gólman jen s obtížemi vyrazil puk.

52:13
    Kohouti posílají puk až k Bartošákovi.

52:28
    Vyrůbalík znovu posílá kotouč až za Bartošákovu branku.

52:49
    Vyrůbalík zlomil hokejku, Ebele mu půjčil svoji, takže nyní hraje bez hokejky.

53:10
    Vítkovice svírají Hanáky v pásmu, Konrád přes clonící hráče vůbec neviděl střelu od modré čáry.

53:19
    Domácí hrají v plném počtu, hosté se stále drží v útočném pásmu.

53:43
    Puk byl v rohu za Konrádovou brankou zašlápnut, následuje vhazování po Konrádově pravé ruce.

53:43
    Dnešní utkání sleduje 4160 diváků.

53:55
    Do Výtiskovy rány se položil Ondrušek, Konrád nemusel zasahovat.

54:15
    Kapitán hostů Olesz (VIT) se dopustil v útočném pásmu sekání a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Kohouti mají k dispozici další přesilovou hru.

54:25
    Eberle znovu pálil z mezikruží, tentokrát Bartošák vyrazil puk na hokejky spoluhráčů.

55:05
    Hanákům je v útočném pásmu odpískána přihrávka rukou. Následuje vhazování ve středním pásmu.

55:23
    Kohouti už jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují.

55:33
    Mora využívá třetí přesilovou hru a odskakuje do čtyřbrankového náskoku. Finální střelu, která překonala Bartošáka, si připsal MAREK LAŠ po asistenci Skladaného. Asistence: František Skladaný.
    55:33 Marek LAŠ - 4:0

56:14
    Vítkovice se snaží překonat Konráda, ale Olomouc výborně brání a nepouští je do útočného pásma s pukem na holi.

57:06
    Romanova střela byla ztečovaná do ochranné sítě, vhazuje se ve středním pásmu.

57:28
    Květoň s Krenželokem se hnali dopředu, jejich úmysl přečetl Škůrek a puk jim vypíchl.

58:05
    Knotek to zkoušel z velkého úhlu, Bartošák si s jeho pokusem poradil.

58:40
    Zdráhal se natlačil s pukem až před Konráda, ten jeho pokus vykryl pravým betonem.

59:13
    Olomouc již nikam nepospíchá a drží puk na svých holích.

59:34
    Domácí zaokrouhlují počet branek na číslo pět! Kapitán MARTIN VYRŮBALÍK se ocitl sám před Bartošákem a dokázal puk dostat až za něj. Asistence: Jakub Herman, David Škůrek.
    59:34 Martin VYRŮBALÍK - 5:0

Domácí Kohouti si po čtyřzápasové šňůře proher připisuje vysoké vítězství 5:0. Hanákům se dnes dařilo, v utkání využili tři přesilové hry, postupně se dnes trefili Burian, Strapáč, Ondrušek, Laš a gólový účet zápasu uzavřel kapitán Vyrůbalík 26 vteřin před koncem zápasu.

Nejlepšími hráči dnešního utkání byli zvoleni na domácí straně Branislav Konrád a na straně hostů Vojtěch Tomi.

Střely na branku ve 3. třetině (celkem):
    Olomouc – 12 (30)
    Vítkovice – 10 (29)

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:26:44)

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 19. Burian (Herman, T. Mikúš), 20. Strapáč (Jaroměřský, J. Mikúš), 41. Ondrušek (Eberle, J. Mikúš), 56. Laš (Skladaný), 60. Vyrůbalík (Herman, Škůrek)

Rozhodčí: Pešina, Lacina – Bláha, Kotlík