Olomouc – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:4 (kon.) | Havířov – Letňany 1:3 (kon.)
Vsetín – Kolín 4:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 3:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 1:3 (kon.)
HC Plzeň – Jihlava 4:5 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:9 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 5:4 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 5:3 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Písek – HC Litvínov 2:11 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (2:0, 3:1, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 13.01.2017, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo

Ode mně je to pro dnešek vše, loučím se s Vámi a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou. (15:10:37)

V poslední třetině se Mladá Boleslav ještě zmohla na odpor a zavelela k dramatu. Nejprve ve 46. minutě prostřelil Galušku Hynek Havelka, o tři minuty později na něj navázal ještě Petr Foerster. Zbytek utkání už si však domácí pohlídali a berou si důležité tři body do tabulky.

59:35
    Do Nepokojvovy střely lehl jeden z domácích hráčů a Kohouti posílají puk ven z pásma.

58:53
    Kořenkovi (OLO) se nelíbilo Šípkovo (MBL) počínání a tak se oba hráči pustili do potyčky. Nyní odcházejí na trestnou lavici.

58:53
    Šípek se pokusil vytočit kolem tyčky, ale Galuška byl připraven.

58:42
    Dlabola udržel útočné pásmo. Haas pokukuje po střídačce.

58:01
    Nepokojova přihrávka proklouzala brankovištěm, ale jeho spoluhráč nedokázal puk usměrnit do branky.

57:38
    Foerster pálil v pádu, jen do boční síťky.

57:28
    Dvořák vybojoval puk v útočném pásmu.

56:55
    Rutar střílel skrz chumel hráčů před brankou, ale Haas jeho střelu našel.

56:46
    Střela podlahy se odráží o hůl hostujícího hráče a končí v ochranné síti.