Znojmo – EC-KAC 3:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
KAC Klagenfurt
Pátek 13.01.2017, 19:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 43. kolo

Ačkoliv Orli vedli ve třetí třetině, hosté dokázali vyrovnat a pět minut před zazněním závěrečné sirény se dostali do vedení. Na Nealovu branku domácí odpovědět nedokázali a tak ani dnes se vítězství v Nevoga aréně neslaví.

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek dnešního večera. (21:46:07)

59:51
    Čas už hraje ve prospěch hostujícímu celku.

59:36
    Z těsné blízkosti se domácího brankáře snažil překvapit Richter, Nechvátal puk vyrazil před sebe.

59:20
    Orli sice dokázali obrat soupeře o puk, při přechodu přes útočnou modrou je ale zatavuje ofsajd.

59:09
    Hosté vyhráli buly.

59:04
    Bude se vhazovat před Nechvátalem. Vypadá to, že o vítězi je již rozhodnuto.

59:04
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Yellow Horn – 2 min., držení protihráče).

58:25
    Hosté jsou kompletní.

58:12
    Tentokráte Klagenfurt vyhazuje přes celé kluziště.

57:49
    Sotva domácí překročili útočnou modrou, hosté vyhazují alespoň do středního pásma.

57:25
    Vhazování před vlastní bránou se Orlům podařilo vyhrát. Snaží se s pukem probojovat na druhou stranu ledové plochy.

57:15
    Lakosova dělovka od modré čáry skončila vyražena.

56:25
    Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Harand – 2 min., hákování).

55:56
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! KEVIN KAPSTAD se dostal ke střele z levého kruhu a posílá Klagenfurt do vedení. Orli ještě před minutou vedli! Asistence: Thomas Koch, David Fischer.

55:11
    Hosté pět minut před koncem třetí části vyrovnávají. Da Costa udělal chybu při zakládání útoku, čehož využili hosté, kteří celou situaci vykombinovali přihrávkami na jeden dotek. Na konci celé akce stál MATT NEAL, který už jen poslal puk do volného prostoru. Asistence: David Fischer, Manuel Ganahl.

54:36
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bořuta – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu KAC Klagenfurt (Pance – 2 min., sekání).

54:09

53:53
    Bischofberger se sice dostal k puku, ovšem jeho zakončení nemělo příliš velkou úroveň, jelikož netrefil branku.

Jakub Prchal

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 28. Bartoš (McMonagle), 32. Yellow Horn (McMonagle, Lakos), 50. McMonagle – 11. Bischofberger (Neal), 12. Neal (Kreuzer, Robar), 56. Neal (Fischer, Ganahl), 56. Kapstad (Koch, Fischer)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Schwarz) – Šulák, Stehlík, Lakos, McMonagle, Bořuta, Biro, Kadeřávek – Lattner, Bartoš, Yellow Horn – Špaček, Pucher, Podešva – Vodný, Da Costa, Hughesman – Beroun, Wronka, Csamangó.
    KAC Klagenfurt: Duba (Madlener) – Strong, Schumnig, Robar, Popovic, Kapstad, Fischer, Schnetzer – Ganahl, Neal, Kreuzer – Richter, Koch, Geier S. – Pance, Hurtubise, Harand – Kraus, Hundertpfund, Bischofberger – Bruckner.

Rozhodčí: Babic, Kincses – Nagy, Nemeth