Bělorusko – Chile 28:32 (kon.) | Katar – Egypt 20:22 (kon.) | Japonsko – Francie 19:31 (kon.)
Německo – Maďarsko 27:23 (kon.) | Švédsko – Bahrajn 33:16 (kon.) | Chorvatsko – Saúdská Arábie 28:23 (kon.)
Dánsko – Argentina 33:22 (kon.)
Německo
27:23 (16:11)
Maďarsko
Pátek 13.01.2017, 17:45 • Kindarena, Rouen • Mistrovství světa • Skupina C

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (19:42:55)

Německo – Maďarsko 27:23 (16:11)
    Nejvíce branek: Gensheimer 13/8, Häfner 7, Groetzki 3 – Juhász 3, Lékai 3, Jamali 3. Rozhodčí: Gjorgji Nachevski, Slave Nikolov (Makedonie). Sedmimetrové hody: 8/8 – 2/1. Vyloučení: 3:2. ČK: Ligetvári (HUN).

Je dobojováno! Maďaři v poločasové pauze nesložili zbraně a po změně stran se s novým mužem v brankovišti několikrát dotáhli na rozdíl jediné branky. Všechny snahy o vyrovnání ale vyšly vniveč, Němci se vždy udrželi o krok napřed a po dobrém závěru nakonec vítězí 27:23. Největší měrou se na tom podílel Uwe Gensheimer, který proměnil všech osm sedmiček a celkem vstřelil třináct gólů!

Konec zápasu. (27:23)
    60
    A ještě jednou Uwe Gensheimer! Maďarům v samotném závěru nevyšel risk bez brankáře a nejlepší hráč zápasu po Baloghově zablokované střele neměl problém dopravit míč do opuštěné brány. (27:23)
    60
    Svůj velký večer úspěšným sedmimetrovým hodem korunoval Uwe Gensheimer! (26:23)

60
    Patrik Ligetvári vložil ruce do obličeje Fätha, za což od makedonského sudího uviděl rovnou červenou kartu! (25:23)

60
    Němci ukázali pěknou rotaci hráčů ve velké rychlosti. Gól ze své akce ale nevstřelili, protože Wienceka vychytal Mikler. (25:23)

59
    V čase 58:43 nastává čas pro další time-out. Ten si tentokrát vzal islandský kouč německého týmu. (25:23)
    59
    Balogh přihrávkou doleva vyzval ke střele Mátého Lékaie, jehož pokus se od horní tyče odrazil těsně za brankovou čáru. (25:23)

58
    Do konce zápasu zbývá posledních 127 sekund, ve kterých se Maďaři pokusí po oddechovém času o malý házenkářský zázrak. (25:22)
    58
    Německá reprezentace nepřipouští žádné komplikace, sedmý gól ze své jedenácté střely vstřelil s pětadvacítkou hrající Kai Häfner. (25:22)
    57
    Máté Lékai se už nemýlil. Jeho tým však má na vyrovnání už jenom tři minuty. (24:22)

57
    Silvio Heinevetter navíc znovu ukázal parádní zákrok, když nohou vyrazil Bánhidiho střelu z hranice brankoviště. (24:21)
    56
    Dost možná rozhodující úder celého zápasu! Krátce po rozehrávce Miklera propálil Kai Häfner. (24:21)

56
    Steffen Fäth se dostal do kleští mezi dva obránce. Ti jej fauloval a Němci pokračují v útoku. (23:21)

55
    Technická chyba nepřichází pro Maďary ve vůbec vhodnou dobu, Němci tak mohou odskočit do rozhodujícího trháku. (23:21)
    55
    Němci však mají Uweho Gensheimera, který ze sedmimetrového hodu dává jedenáctý gól v utkání! (23:21)
    54
    Sympatický výkon Maďarska pokračuje gólem Zubaie. O vítězství se zřejmě bude bojovat až do poslední minuty! (22:21)