NY Rangers – Toronto 2:4 (kon.) | Washington – Chicago 6:0 (kon.) | Florida – NY Islanders 2:5 (kon.)
Carolina – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa – Columbus 1:3 (kon.) | Calgary – New Jersey 1:2 (kon.)
Arizona – Winnipeg 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 6:3 (kon.) | Colorado – Nashville 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Nashville Predators
Sobota 14.01.2017, 21:10 • Pepsi Center, Denver • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Pepsi Center v Denveru sledovalo 16 096 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (23:50:10)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do utkání nezasáhl ani jeden český či slovenský hokejista.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93.3%
    2. Gabriel Landeskog (COL) 1+0
    3. Cody McLeod (NSH) 1+0

Dnešní zápase je tedy u konce a dva body si do tabulky Západní konference nakonec připíší hosté. Nashville sice v utkání prohrával již o dvě branky, avšak ještě v druhé třetině dokázal snížit a třetí část už poté ovládl. Střelecky sice Predátoři v poslední třetině nedominovali, avšak dvakrát mířili přesně a v závěru už si pohlídali těsné vedení. Colorado si tak připisuje jen další prohru a zůstane beznadějně poslední. Hosté si naopak pomohou v boji o příčky zajišťující postup do playoff.
    Konec utkání

59:51
    Fantastická práce Sissonse, který jako první dobruslil vyhozený kotouč a v rohu kluziště navíc našetřil několik velmi cenných vteřin. Tohle už hosté zvládnou.

59:30
    Kombinace podél mantinelu znamenala jen ztrátu kotouče. Následné vyhození hostů ale skončilo zakázaným uvolněním.

59:05
    Forsbergovo vyhození jen těsně minulo odkrytou bránu Colorada. Domácí kouč si následně vybírá oddechový čas.

58:50
    Až nyní se Colorado vrací do útočného pásma. Nashville ale kontroluje situaci a vůbec domácí nepouští do lepších střeleckých pozic.

58:00
    Po obrovském tlaku do brankoviště se domácím podařilo vyrovnat, avšak již předtím přišel hvizd hlavního rozhodčího, který ztratil kotouč. Ještě nutno dodat, že brána Colorada už je prázdná.

57:45
    Poté, co kotouč zavítal mezi diváky, přichází ještě jedna pauza věnovaná reklamám. Po ní již musí přijít potřebný tlak Colorada.

57:19
    Domácím se čas na vyrovnání povážlivě krátí. Nashville navíc kombinuje ve středním pásmu a zcela kontroluje blížící se závěr utkání.

56:41
    Ani tentokrát se Avs neprodrali do pásma soupeře. Predators hrají skvěle a vůbec soupeře nepouštějí do tlaku.

56:06
    Colorado se však stále nedostává z vlastního pásma. Čtyři minuty před koncem řádné hrací doby tak pořád nepřichází potenciální šance na vyrovnání.

55:33
    Po komerční přestávce se do útoku tlačí spíše hostující hokejisté. Jejich převaha je ale spíše pouze optická.

54:48
    Nahození domácího obránce bylo Landeskogem tečováno ve středním pásmu a kotouč vylétl až do ochranné sítě. Je tady zřejmě poslední komerční přestávka zápasu.

54:07
    Colorado se stále nemůže natrvalo usadit v útočném pásmu. Defenzíva Nashvillu ve třetí části prakticky nechybuje.

53:28
    Nathan MacKinnon byl atakován Granbergem a po tomto souboji se poroučel na led. Troufnu si říct, že tady se mělo vylučovat!

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 5. Landeskog (Duchene, Nieto), 23. Beauchemin (Grigorenko) – 28. McLeod (Zolnierczyk, D. Grant), 45. Fisher (Watson), 49. Forsberg (Johansen)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Ťutin, Barrie, Zadorov, Beauchemin, Goloubef (A), Gelinas – Rantanen, MacKinnon, R. Bourque – Landeskog (C), Duchene (A), Nieto – Comeau, Söderberg, Iginla – Grigorenko, Martinsen, Colborne.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ekholm, Irwin, Ellis, Bitetto (A), Y. Weber, Granberg – Forsberg, Johansen, Arvidsson – McLeod, Fisher (C), Watson – Sissons, Neal, C. Smith – D. Grant (A), Järnkrok, Zolnierczyk.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Chris Lee – Shandor Alphonso, Shane Heyer

Diváci: 16 096