Slavia – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Most – Přerov 5:4 (po pr.) | Kladno – Havířov 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 2:5 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 0:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 0:3 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:1 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 14.01.2017, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 41. kolo

Hosté si zaslouženě dnes odváží všechny body. Patrně rozhodla hned první branka, která padla těsně před koncem první třetiny z čehož se už domácí nedokázali oklepat. Druhá třetina pak pařila jednoznačně hostům a v té třetí už si hosté výsledek s přehledem pohlídali. To je nyní ode mě vše, děkuji za pozornost a hezký večer. (19:51:55)

59:42
    Ještě trest pro Matěje Pekra na 2 minuty za podražení.

59:08
    Ještě jeden zákrok Jekela.

59:00

58:27
    Matěj Novák se rozjel, ovšem na Neužila si nepřišel.

58:27
    Po úniku domácích je nařízeno trestné střílení.

58:06
    Domácí už jsou ve čtyřech, ovšem ve vlastním pásmu a hosté už si spíše hlídají výsledek.

57:02
    Pět vteřin si hosté zahrají 5 na 3. Vyloučen Milan Přibyl na 2 minuty za faul loktem.

56:54
    Petr Štindl střílel tvrdě ale nepřesně. Puk šel hodně nad.

56:23
    Ofsajd hostů. Ti však nemají kam spěchat, mají nahráno.

56:06
    Prostějov se usídlil v pásmu, ale Třebíč po chvíli opět dokázala vyhodit.

55:21
    Nyní Třebíč dlouho držela hru před Neužilem a získala tak vteřiny z oslabení.

55:02
    Vyloučen Václav Čejka na 2 minuty za držení protihráče.

54:02
    Tyč zazvonila po střele za Neužilem.

53:34
    Marek Švec vypustil další střelu od modré čáry. Jekel rozklekem kryje.

52:38
    Sporná situace okolo modré čáry, ale rozhodčí situaci pustili.

51:58
    Ofsajd hostů.

51:20
    Do solidního protiútoku se nyní dostávali domácí, ale nedokázali z toho vyprodukovat ani střelu.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 20. Rudovský (Protivný, L. Krejčík), 26. T. Kvapil (Matuš), 37. L. Krejčík (Rudovský, Vokurka)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – J. Zdráhal (A), Přibyl, Čejka (A), F. Král, D. Mikyska, Lojek, Hort – Pekr, Dolníček (C), Jan Wasserbauer – Mrázek, Psota, Kusko – T. Havránek, Huňa, Paták – Milfait, Juráň.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – A. Holík (A), T. Kvapil, V. Zadražil, Protivný, Štindl, Vokurka, Grebeňuk – Žálčík, Venkrbec (C), Luňák – L. Krejčík, Rudovský, Martin Novák – Švec, Šlahař, Matuš – Zabloudil, Hozák, Indra.

Rozhodčí: Fiala – Lukš, Hanzlík