Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
IHC Králové Písek
5:8 (4:2, 0:3, 1:3)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 14.01.2017, 17:30 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 27. kolo

Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek sobotního večera. (19:54:35)

Nakonec po velmi zajímavém utkání odjíždějí do kabin spokojenější hosté, kteří vybojovali výhru na ledě Písku.

59:16
    Přes 3/4 hřiště vypálil jeden z domácích hráčů. Novák střelu dobře viděl a následně ji pokryl.

58:26
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku 5 na 3. Trefil se LUKÁŠ ENDÁL, který si připisuje hattrick v utkání. Asistence: Miroslav Třetina, Kryštof Kulhánek.

57:44
    Procházka (PIS) -2.min. – podražení.

56:49
    Kepka (PIS) – 5. min. – hrubost + 20 min. a Semrád M. za hrubost na 2. min.

56:49
    Po souboji dvou hráčů zůstává na ledě ležet Semrád T. ,který opouští led za doprovodu svých spoluhráčů.

56:07
    Střelu od modré poslal Duben, ale domácí brankář kryje.

53:59
    Hosté znovu skórují. Nenápadnou akci založil Třetina, který nahrál Přidalovi a ten do úniku poslal LUKÁŠE ENDÁLA, který blafákem překonal Kadlece. Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

49:32
    TOMÁŠ CHLUBNA dává znovu vedení svému týmu. Asistence: Petr Kuchta, Filip Navrátil.

49:23
    Písek právě vstřelil branku!
    Jihočeši srovnávají. Po nahrávce Urbance zakončuje pěknou střelou pod víko VÁCLAV PAŠEK. Asistence: Josef Urbanec.

48:07
    Další souboj u mantinelu. Tentokrát se z ledu zvedal Navrátil a odjíždí na střídačku.

47:30
    Po střetu hráčů odešel jeden z hostujících na střídačku. Pokračuje se v 4 proti 5.

46:41
    Suchan (PIS) – 2. min.- krosček.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 6. Hanus (Kepka, Sýbek), 9. Pašek (Kepka), 18. Kepka (Pašek), 19. Kepka (Procházka, Sýbek), 50. Pašek (Urbanec) – 1. Třetina (Přidal, Endál), 10. Endál (Chlubna, Třetina), 22. Kozlík (Voříšek), 24. Vala (Endál, Třetina), 38. Třetina (Semrád), 50. Chlubna (Kuchta, Navrátil), 54. Endál (Přidal, Třetina), 59. Endál (Třetina, Kulhánek)

IHC Králové Písek: Kadlec (Hauser) – Procházka, Hřebíček, Pavlíček, Hanus, Červinský, Koutenský, Kozák – Pašek, Sýbek, Kepka, Slavík, Suchan, Urbanec, Šuhaj, Drda, Koupal, Rod.
    BK Havlíčkův Brod: Panec (20. Novák) – Semrád T., Semrád M., Duben, Vala, Kulhánek, Přidal, Třetina – Endál, Voříšek, Kozlík, Michálek, Chlubna, Kuchta, Navrátil.

Rozhodčí: Mertl – Samuel, Oudes