Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
HC Technika Brno
Sobota 14.01.2017, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 33. kolo

Z dnešního dne to je ode mne z RT TORAX ARENY vše, přeji příjemný zbytek večera a těším se na vás zítra ve 14:30 u zápasu extraligových mladších dorostenců s Warriorem Brno.
    Na počtenou! (19:19:00)

Závěr třetiny a i utkání byl vyhrocený. Úplně zbytečně a stejně to na výsledku 8:2 pro HC RT TORAX Poruba 2011. Ve třetí třetině byla rozhodující 45. minuta, kdy se v rozpětí devíti vteřin trefil Marek Smrčka a následně Jakub Illéš. Hosté dokázali výsledek korigovat o minutu později, když si připsal Peter Bustin vlastňáka Slavíka.

Technika překvapení neuskutečnila a domácí tak po měsíci konečně plně bodovali.

59:56
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., sekání).

59:33
    Čech krotí puk a následně si po odpískání opravuje masku. Bude se vhazovat po jeho pravici.

58:40
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Slavík – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Benýšek – 2 min., hrubost).

57:50
    Benýšek zavezl kotouč do útočné třetiny, ale tam o něj se spoluhráči přichází. Nedokázali černý předmět zkrotit a ohrozit porubskou bránu.

56:39
    Dresler vypálil dělovku od modré čáry. Novák však vše viděl a s přehledem vyřešil schováním kotouč do lapačky.

55:52
    Čech přerušuje hru po střele Medka.

55:26
    RT TORAX dosáhl deváté branky a přestože za brankou svítilo červené světlo, hlavní sudí branku neuznává pro dosažení kopnutím.

54:00
    Technice odpískána hra vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:30
    Šidák měl snížení na dosah, jenže mu kotouč z hole odskočil a poskakující pryž nedokázal zkrotit ani Stehlík, který se snažil i dorážet. Čech si levou tyč uhlídal.

52:40
    Čech měl opět práci a opět byl bezchybný. Kotouč zachytil a nechal vhazovat po své pravici.

51:50
    Čech se zaměřil na hráče s pukem v levém rohu a po odražení do středu hřiště se nestačil přesunout do středu brankoviště. Florkovi byla dorážka znemožněna blokováním hokejky Kalužou. Rozhodčí to neposoudil jako nedovolený zákrok.

50:28
    nahození Štencla od modré končí na bruslích Puziče. Kotouč se odráží levého do rohu z pozice gólmana.

50:10
    Zakázané uvolnění Poruby.

49:20
    Čech přerušuje hru po nahození Benýška.

45:45
    Technika právě vstřelila branku!
    On to v podstatě byl vlastní gól Slavíka, který pak rozzlobeně třískl hokejkou do mantinelu. Puk po jeho teči prošel Čechovi mezi betony a za autora gólu bal označen PATRIK MATOV. Asistence: Karel Benýšek a Patrik Štancl.

44:53
    Oddechový čas pro hosty.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 1. Kafka (Zachar), 8. Dresler (Sztefek, Piecha), 23. Sztefek (Dresler), 31. Kafka (Kaluža), 32. Sztefek (Dresler, Illéš), 35. Zachar, 45. Smrčka (Seidler, Zachar), 45. Illéš (Sedlář, Vaněk) – 19. Bustin (Šidák), 46. Matov (Benýšek, Štancl)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Slavík, Dresler, Flašar, Tichý, Kaluža, Bail, Puzič, Adamík – Smrčka, Kafka, Piecha, Moskal, Illéš, Kuťák, Zachar, Sztefek, Seidler, Sedlák, Vaněk, Tomčák
    HC Technika Brno: Slavíček (Novák) – Civka, Štancl, Brzobohatý M., Vágner, Biolek, Benýšek, Brzobohatý P., Švaňhal, Florek, Stehlík, Čtvrtníček, Bustin, Medek, Šidák, Matov, Grunwald

Rozhodčí: Krenželok – Rožánek, Garčančík