Rusko – Švédsko | 2:0 (kon.) | | | Kanada – USA | 1:3 (kon.) |
Slavia – Benátky n/J | 2:1 (kon.) | | | Most – Přerov | 5:4 (po pr.) | | | Kladno – Havířov | 1:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Litoměřice | 2:5 (kon.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 0:3 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Jihlava – Motor ČB | 2:1 (po pr.) |
NY Rangers – Toronto | 2:4 (kon.) | | | Washington – Chicago | 6:0 (kon.) | | | Florida – NY Islanders | 2:5 (kon.) |
Carolina – Buffalo | 5:2 (kon.) | | | Tampa – Columbus | 1:3 (kon.) | | | Calgary – New Jersey | 1:2 (kon.) |
Arizona – Winnipeg | 4:3 (kon.) | | | Boston – Philadelphia | 6:3 (kon.) | | | Colorado – Nashville | 2:3 (kon.) |
Chabarovsk – Riga | 5:0 (kon.) | | | Vladivostok – Jokerit | 5:4 (po pr.) | | | Kunlun – Minsk | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Toljatti | 5:0 (kon.) | | | Jaroslavl – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Kazaň | 3:2 (kon.) |
Kopřivnice – Val. Meziříčí | 6:3 (kon.) | | | Nový Jičín – Šumperk | 2:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Vsetín | 5:6 (kon.) |
Poruba 2011 – Technika Brno | 8:2 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Nymburk | 5:1 (kon.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 6:3 (kon.) |
Klášterec nO – Kobra | 3:4 (kon.) | | | Žďár n/S – David Servis | 10:3 (kon.) | | | Písek – Havlíčkův Brod | 5:8 (kon.) |
Sokolov – Klatovy | 4:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Tábor | 0:6 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Kolín | 2:7 (kon.) |
Trutnov – Bílina | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Děčín – Vrchlabí | 4:3 (kon.) |
Havířov – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – Kolín | 6:0 (kon.) | | | Chomutov – Č. Budějovice | 5:3 (kon.) |
Sparta – Jihlava | 0:4 (kon.) | | | Vítkovice – Letňany | 4:0 (kon.) | | | Vsetín – Mladá Boleslav | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Zlín | 8:4 (kon.) | | | K. Vary – Liberec | 2:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Kometa Brno | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Písek – Kladno | 2:12 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – HC Litvínov | 7:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Třinec | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – HC Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 6:2 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 3:0 (kon.) |
Třinec – HC Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 3:5 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Sparta – Č. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Vítkovice – K. Vary | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nový Jičín B – Bohumín | 3:10 (kon.) | | | Chotíkov – Třemošná | 6:5 (kon.) | | | Roudnice – Olympik | 10:3 (kon.) |
Žižkov Praha – Bohemians | 10:4 (kon.) | | | Lev Benešov – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Strakonice – Žirovnice | 9:1 (kon.) |
Veselí nLuž. – Milevsko | 4:9 (kon.) | | | HC Turnov – Lomnice n/P | 7:5 (kon.) | | | Uničov – SHK Hodonín B | 5:4 (kon.) |
Uh.Brod – Vel. Meziříčí | 5:2 (kon.) | | | Břeclav – Boskovice | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Orlová – H. Benešov | 3:4 (kon.) |
Krnov – Studénka | 4:3 (po pr.) | | | Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín | 3:5 (kon.) | | | Vlašim – Příbram | 3:2 (kon.) |
Mělník – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Klatovy – HC Rokycany | 2:1 (kon.) | | | Jesenice – V.Popovice | 1:2 (kon.) |
Frýdlant – Č. Lípa | 5:2 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Velká Bíteš | 3:4 (kon.) | | | Třemošná – Nejdek | 1:7 (kon.) |
Tábor B – Telč | 4:5 (kon.) | | | Chotíkov – Kaznějov | 6:8 (kon.) | | | Letňany – Kobra Praha B | 5:2 (kon.) |
Znojmo – KHM Budapešť | 4:3 (po pr.) |
Louny – Roudnice | 6:5 (1:0 po s.n.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
2:3
(1:0, 0:1, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Pavel Pelčák
Branky a nahrávky:
3. Hotěk (Šik), 41. Bečka (Zavřel, Bernáth) – 34. Hájek (Bitman), 49. Šír (Jeník, Bálik), 50. Litera
Rozhodčí: Malá – Gerát, Zimmermann
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Beran (Kašpar) – Bernáth "A", Cankov, Zavřel, Štaif, Ptáček, Kořán, Kala, Tureček – Bečka "C", Šik, Hotěk, Šťastný, Halberštát "A", Holub, Maydl, Ptáček, Křemen, Fečo
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Had, Žůrek, Bálik, Adamec, Ira, Aubrecht, Habermann – Maťátko, Šír, Jeník, Mocek "A", Hájek "C", Litera "A", Kotyza, Charvát, Damašek, Šafařovský, Bitman
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Had, Žůrek, Bálik, Adamec, Ira, Aubrecht, Habermann – Maťátko, Šír, Jeník, Mocek "A", Hájek "C", Litera "A", Kotyza, Charvát, Damašek, Šafařovský, Bitman
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Malá – Gerát, Zimmermann
Diváci:
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Kotyza – 2 min., sekání).