Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Jablonec – Zápy 2:1 (kon.)
Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 1:0 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Vlašim – Jirny 9:1 (kon.) | Žilina – Olomouc 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)
FC Spartak Trnava
2:2 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 14.01.2017, 13:00 • NTC Senec • Přípravný zápas

1. SC Znojmo FK nastoupil v Senci proti FC Spartak Trnava a vydřel povzbudivou remízu 2:2. Moravanům vůbec nevyšel závěru úvodní půle, ale po změně stran se dvakrát prosadil Teplý, jehož trefy stanovily konečné skóre duelu. (14:42:05)

90

89
    Fotbalisté Znojma se v závěru utkání zatáhli a jsou odhodlaní zuby, nehty bránit vyrovnaný stav.

87
    Z rohu hřiště vyslal balon do klubka hráčů Halilovič a z tohoto chumlu hrací předmět vylétl mimo hrací plochu. Trnavští budou vhazovat.

85
    Mihálik z pravého okraje pokutového území adresoval balon před šestnáctku, tam si prostor pro střelu tvořil Košťál, ale obrannou znojemskou hráz propálit nedokázal.

84
    Halilovič tvrdě vypálil na Štěpanovského, ten udržel vyrovnaný stav. Zápas pomalu, ale jistě směřuje ke svému konci.

81
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Dubec, přichází Košťál.
    80. Jakub TEPLÝ - 2:2

80
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojemský celek provedl rozehrávku vybojovaného rohového kopu prostřednictvím krátké přihrávky. U pravé lajny se míče zmocnil Helísek a po jeho nadýchaným centru se podruhé v zápase prosadil JAKUB TEPLÝ.

77
    Helísek na pravé straně vysunul Bognera, nicméně tomu zakřižoval cestu obránce a útok Znojma končí.

75
    Hladík si naskočil na vzdušný pas Haliloviče a zamířil mimo prostor brány. Štěpanovský tak mohl zůstat zcela v klidu a následovat bude jeho odkop.

72
    Svozil (1. SC Znojmo FK) uprostřed hřiště nepřiměřeně atakoval Dubce a inkasoval žlutou kartu.

72
    Halilovičův projektil Štěpanovský vyrazil před sebe. Tato rána musela znojemského brankáře minimálně pořádně štípnout.
    70. Jakub TEPLÝ - 2:1

70
    Dvacet minut před závěrečným hvizdem se prosadili také Moravané. Před pokutovým územím si míč nejprve zpracoval a poté chladnokravně zakončil JAKUB TEPLÝ. Znojemský tým se díky tomuto kontaktnímu gólu vrátil zpátky do zápasu, jehož závěr ještě slibuje drama.

66
    Dubec číhal úplně osamocený na hranici velkého vápna a toho si všiml Sloboda, jenž sestrojil precizní přihrávku. Její příjemce se dlouho nerozpakoval a prudkou střelou donutil Štěpanovského k důležitému zákroku na zemi.

65
    Následoval rohový kop. Jeho exekutorem se stal Javůrek, avšak zkonsolidovaná defenziva trnavského Spartaku si veškeré protivníky pokryla.

64
    V levé části pokutového území Teplý svedl souboj s Hladíkem, přes slovenského beka ale projít nedokázal.

61
    Znojmo ze své útočné aktivity vytěžilo rozehrávku rohového kopu. Balon do chumlu hráčů odeslal Javůrek, ale žádný z jeho nabíhajících kolegů se k němu neprotlačil.

Lukáš Jasoněk

Branky: 41. Janso, 45. Košťál – 70. Teplý, 80. Teplý

Karty:   72. Svozil (ZNO)

FC Spartak Trnava: Strapák – Kadlec, Dubec, Jansa, Košťál, Tóth, Godál, Oravec, Halilovič, Jirka, Greššák.
    2. poločas: Vantruba – Čogley, Hladík, Horník, Luzin – Sloboda, Bello – Halilovič, Mihálik, Gagnon – Dubec (81. Košťál).

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Helísek, Odehnal, Mezlík, Cihlář, Holub, Urbančok, Štrombach, Teplý, Yilmaz, Klíma.
    2. poločas: Štěpanovský – Helísek, Bogner, Morál, Nehyba, Kirschner, Javůrek, Svozil, Frimmel, Teplý.

Rozhodčí: Královič