Letňany – Sparta 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (po pr.)
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 17.01.2017, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, já vám děkuji za pozornost a u dalších přenosů se těším nashledanou. (19:39:48)

Máme tu konec tohoto zápasu, ve kterém nakonec slaví vítězství hostující Liberec. Bruslaři sice vedli v závěrečné třetině 3:1 a byly lepším týmem, ale nakonec odcházejí poraženi v prodloužení, o což se postaral vítěznou brankou Benjamin Vomáčka.

61:09
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři se poprvé v prodloužení dostal do útočného pásma a slaví vítězství. Vomáčka bojoval za brankou o puk, který vybojoval a nastřelil ho do Rylicha, který si jej nešťastně srazil do branky.

60:23
    První pokus v prodloužení vyslal na branku Liberce Moucha, ale jeho střelu vyráží Zajíček mimo tři tyče.

60:01

60:00

59:57
    Ještě tu máme přerušení, ale je jasné, že uvidíme v tomto zápase prodloužení.

59:25
    Liberec mohl rozhodnout o svém vedení. Virág znovu jel sám na brankáře, ale ani tentokrát nedokázal na Rylicha vyzrát.

59:00
    Běží poslední minuta základní hrací doby.

58:35
    Sýkora od modré nebezpečně vypálil, ale Zajíček i přes dobrou clonu vyráží do rohu kluziště.

57:56
    Tvrdý pokus Simona končí nad brankou Liberce.

57:45
    Závar před brankou Liberce končí až hvizdem hlavního rozhodčího, který ztratil puk z dohledu. Vhazovat se bude v útočném pásmu.

57:20
    Zakázané uvolnění hostujících hráčů.

55:46
    Bruslaři přicházejí o dvoubrankové vedení. Okamžitě po vhazování se dostal puk ke Starému, který nabil MICHAELOVI DRÁBKOVI, kterému sice střela příliš nesedla, ale přece jen končí za jinak dobře chytajícím Rylichem, který toho nejspíše moc před svou brankou neviděl.

55:18
    Liberec se nyní usazuje v útočném pásmu, inkasovaná branka očividně změnila průběh zápasu, který do této chvíle měli domácí pod kontrolou.

54:54
    Hned z trestné lavice mohl ohrozit branku domácích Kolář, ale obrana Bruslařů si s jeho nájezdem z pravé strany poradila.

54:46

54:12
    Bruslaři se znovu snaží uklidnit hru, což se jim zatím daří. Uvidíme, jaké to bude při hře 5 na 5.

Dominik Špringer

Branky a nahrávky: 18. Simon (Sýkora), 41. Dobša, 47. Moucha (Dobša, Závora) – 27. Cikhart (Strnad, Jiruš), 54. Dospěl (Nikolič), 56. Drábek (Starý, Vomáčka), 62. Vomáčka

BK Mladá Boleslav: Rylich (Kmec) – Novotný, Sýkora, Suk, Dobrokovský, Lhota, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Sirotek, Simon
    Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Čajan) – Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Moc, Starý, Kollert – Pray, Dospěl, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Křepelka, Vomáčka, Strnad, Virág

Rozhodčí: Prchal – Gabriel, Zmeškal