Novokuzněck – Barys 2:4 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 3:5 (kon.) | Dynamo Moskva – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
Kazaň – Ufa 6:5 (po pr.) | Viťaz – Toljatti 4:1 (kon.)

Úspěšnost zásahů – 87.18% : 75%

Dnes jsme mohli vidět skvělý hokej plný branek. Pro krásnou podívanou diváka nemohli udělat hráči více. První třetinu dokázali domácí hráči vyhrát poměrem 2:1. Ufa nastoupila do druhé třetiny pořádně motivována a vlétla na svého soupeře. To se jim vyplatilo a dokázali vyhrát druhou třetinu 2:4 a dostat se do vedení. Ve třetí třetině se povedlo domácím vyrovnat a dostat tak zápas do prodloužení. V prodloužení našlápl LUKOJANOV a svým gólem připsal svému týmu i druhý bod.

61:04 Arťom LUKOJANOV - 6:5

61:04
    Kazaň vstřelila branku!
    A máme rozhodnuto ARŤOM LUKOJANOV našlápl ve střední pásmu, najel až mezi kruhy a vyslal na golmana Svedberga tvrdou střelu, kterou sice golman zasáhl, ale převalila se mu za záda a touš se dokutálel až za brankovou čáru. Bez asistence.

60:52
    Domácí začali velmi aktivně a hned si vytvořili první šanci, golman však jejich snažení zastavil.

60:25
    Začalo nám 5 minutové prodloužení 3 na 3. Uvidíme který z týmů se nakonec bude radovat z vítězství.

60:01

Třetí třetina nám přinesla vyrovnání zásluhou Lukojanova. Prodloužení bude 50 na 50 oba týmy hrají skvěle a ani jeden nebude chtít přijít o bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Hosté se snaží ještě vstřelit rychlý gól, obrana domácích však pozorná.
    58:54 Michal JORDÁN - 5:5

58:54
    Odvolání golmana se domácím vyplatilo, MICHAL JORDÁN nahodil puk od modré čáry a díky skvělé cloně střela propadla až za brankovou čáru.

57:45
    Golman domácích odvolán!!

56:48
    Kazaň znovu v útočném pásmu. Podaří se jim vyrovnat ?

55:49
    Po střele Grigorenka přerušil golman Galimov hru.

55:22

Ondřej Tichý

Branky a nahrávky: 11. Elliott (Tkačjov), 19. Svitov (Azevedo, Elliott), 28. Azevedo (Ohtamaa, Svitov), 29. Tkačjov (Lukojanov, Azevedo), 59. Jordán (Tkačjov, Lukojanov), 62. Lukojanov – 2. Loginov (Omark, Kaprizov), 21. Omark (Kaprizov), 23. Něstěrov, 26. Mertl (Kaprizov, Omark), 36. Loginov (I. Grigorenko)

Ak Bars Kazaň: Garipov (37. S. Galimov) – Jordán, Pajgin, Ohtamaa, Sidorov, Batyršin, D. Musin, Elliott, Jarullin (A) – Sekáč, Azevedo, Svitov (C) – Lukojanov, Tkačjov, M. Lazarev – Malychin, Varnakov (A), M. Gluchov – Obuchov, Glinkin, An. Popov.
    Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Gavrilov) – Arzamascev, Gončarov, Loginov, Lepistö, Kuljaš, S. Garejev, Kornějev – M. Majorov, J. Bodrov, Lisin (A) – Omark (A), Mertl, Kaprizov – D. Makarov, Paršin, I. Grigorenko (C) – Kotljarevskij, Korotkov, A. Lazarev – Něstěrov.