Teplice – Žižkov 2:1 (kon.) | Žilina – Karviná 1:3 (kon.) | Žilina B – Karviná 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:3 (kon.) | Austria – Třinec 2:2 (kon.) | Plzeň – Wiesbaden 2:2 (kon.)
Hulín – Prostějov 3:2 (kon.)
FK Teplice
2:1 (1:0)
FK Viktoria Žižkov
Středa 18.01.2017, 11:00 • hř. Praha - Satalice • Přípravný zápas

Druhý poločas už byl o něco lepší. Viktorka v něm dokázala nejprve po rohu srovnat, vzápětí však Teplice rozhodly o svém triumfu. V posledních minutách pak Severočeši nedovolili Žižkovu jakýkoliv tlak. (12:41:58)

90

89
    Fotbalisté ze Stínadel kontrolují hru. Nyní se pokusili o výpad, le rozhodčí zapískali ofsajd.

87
    Tepličtí mají balon na svých kopačkách a nevypadá to, že by se třeba Žižkovští chystali na nějaký větší nápor.

85
    Do konce zápasu chybí pět minut. Žádný z týmů nemá herní převahu, oba kombinují po zemi.

84
    Viktorka se snaží s výsledkem něco udělat, ale její útočení nepřináší kýžený efekt. Nyní se vystavila do ofsajdu.

82
    Jakub Šindelář střílel z velkého úhlu, ale Jan Plachý měl situaci pod kontrolou a zakončení útočníka Žižkova bez problémů lapil.

80
    Také Žižkov zahrával kop od malého čtvrtkruhu. Na vzdálenější tyči se snažil zakončovat z voleje Pavel Čapek, jeho pokus byl zablokován.

78
    Z něj nic nebylo, defenziva Viktorky jej v poklidu odvrátila.

77
    Jakub Hora zkusil z úhlu své štěstí, brankář Soukup vyrazil balon na rohový kop.

75
    Na hřišti se toho teď moc neděje. Obě mužstva se lehce zatáhla a vyčkávají.

73
    Žižkovští si užili pár chvilek slávy, ale ze svého snažení nic nevytěžili. Uvidíme, zda se jim povede se ještě prosadit.

70
    Rohový kop rozehrála Viktorka poměrně dobře. Marek Opluštil ale hlavičkoval jen nad teplickou branku.

67
    Jiří Hynek hlavičkoval po centru do šestnáctky, ale byl daleko od branky a Plachý míč poté v klidu stáhl do rukavic.

65
    Viktorka se snažila o přechod do útoku a ohrožení Plachého brány. Pomezní soudce však akci zastavuje pro ofsajd.

63
    Na začátku druhého poločasu to vypadalo, že budeme sledovat zajímavý fotbal. Nyní se hra pět ustálila a nic moc se neděje.

61
    Málem jsme byli svědky kuriózní situace. Mladý teplický brankář zakopl a tak tak, že se stihl zvednout a zachytit malou domů.

59
    Teplice jsou aktivnějším mužstvem a svému soupeři míč příliš nepůjčují.

57
    Atak Teplic se nevyvedl. Příliš mnoho nahrávek a kliček končí jen v zámezí. Plachý si došel pro nepřesný míč a vyzkouší si výkop.

Adam Kolář

Branky: 24. Fillo (pen.), 54. Vondrášek – 52. Pimpara

Neproměněná penalta: 8. Vachoušek (TEP), brankář Soukup zneškodnil

FK Teplice: 1. poločas: Grigar – Urma, Fillo, Vachoušek, Strada, Žitný, Hyčka, Jeřábek, Soungole, Vaněček, Kodeš.
    Náhradníci: 2. poločas: Plachý – Kodeš, Urma, Šilhan, Nivaldo, Hora, D. Richter, Vondrášek, Krob, Kučera, M. Richter.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Soukup – Hašek, Pimpara, Švejdík, Šandera – Mareš, Krystan, Pavlata, Engelmann – Podrazký, Jelínek.
    Náhradníci: 2. poločas: Soukup – Urbanec, Pimpara, Opluštil, Pardubský – Čapek, Eliáš, Hurka, Šindelář – Hynek – Dočekal.