Saúdská Arábie – Maďarsko 24:37 (kon.) | Argentina – Egypt 26:31 (kon.) | Bělorusko – Německo 25:31 (kon.)
Dánsko – Bahrajn 30:26 (kon.) | Severní Makedonie – Španělsko 25:29 (kon.) | Chorvatsko – Chile 37:22 (kon.)
Švédsko – Katar 36:25 (kon.)
Chorvatsko
37:22 (17:9)
Chile
Středa 18.01.2017, 20:45 • Kindarena, Rouen • Mistrovství světa • Skupina C

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Chorvatska vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (22:35:28)

Stejně jako v první půli, i druhých třicet minut patřilo jasně Chorvatům, kteří přidali dalších dvacet branek, zatímco soupeř zaznamenal "pouze" branek třináct. V konečném součtu je z toho výhra Chorvatska o půl druhou třídu v poměru 37:22. Hráči bývalé Jugoslávie si touto výhrou zajistili postup do další fáze světového šampionátu ve Francii, který má v tabulce skupiny C jisté ještě Německo. Naopak Chile je na rozmezí osmifinále a hře o konečné 17.-20. místo. O jejich osudu rozhodnou až poslední skupinová utkání.
    Chorvaté si čtvrtou výhrou ve čtyřech zápasech zajistili postup do osmifinále.

Chorvatsko – Chile 37:22 (17:9)

Nejvíce branek: Mihić 8/1, Jotić 5, Božić-Pavletić 4 – Feuchtmann 4/1, Salinas 4, Frelijj 3.
    Rozhodčí: Julie Bonaventurová, Charlotte Bonaventurová (obě FRA).
    Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2.
    Vyloučení: 3:5.
    Nejlepší hráč zápasu měl neuvěřitelnou stoprocentní úspěšnost střel!

Nejlepším hráčem zápasu byl organizátory světového šampionátu zvolen Lovro Mihić, který vstřelil 8 branek, přičemž jednu ze sedmimetrového hodu.

Konec zápasu. (37:22)
    60
    V poslední vteřině zápasu ještě kosmeticky upravuje skóre Cristian Moll, který dává dnešnímu zápasu konečnou podobu 37:22. (37:22)
    60
    O další snížení na straně Chile se postaral nejlepší střelec v podání Chilanů – Esteban Salinas. (37:21)
    60
    Má slova se potvrzují. Totálně rozházená obrana Chile nestačila zastavit Mihiće, který tak vstřelil už svůj dnešní sedmý gól. (37:20)

60
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (37:20)
    59
    Estebano Salinas odpovídá přesně za třicet vteřin. V závěru zápasu asi oba národní celky ještě svoje obrany hodně otevřou. (36:20)
    59
    Navíc, pokud se Chorvaté mohou spolehnout vlastně na kteréhokoli hráče na hřišti. Sebetić na konci druhého poločasu zaznamenává svou premiérovou trefu v zápase. (36:19)
    58
    Ani branka Reyese na této věci nic nezmění. Chorvaté i nadále drží luxusní náskok. (35:19)
    58
    A Mihić přidává další trefu. Tak to je neuvěřitelné, jaký exhibiční zápas si z dnešního duelu Chorvaté dělají! (35:18)
    57
    Skvěle načasovaný záběh za obranu a přihrávka adresována na Kontrece znamená vstřelení čtyřiatřicáté branky v podání Chorvatska. (34:18)

56
    Do útoku se mohou vydat hráči z Chorvatska, poněvadž zakončení chilských hráčů bylo zamířeno mimo bránu. (33:18)

56
    Chile hraje v plném počtu. (33:18)
    55
    Mihić dostal od obrany Chile až příliš prostoru na levém křídle, než aby svojí šancí pohrdal. Rozdíl patnácti branek ve skóre stále platí. (33:18)