Chabarovsk – Vladivostok 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Kunlun 1:3 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – HC Slovan 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:5 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Lokomotiv Jaroslavl
Čtvrtek 19.01.2017, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Domácí hokejisté v tomto zápase, který byl dlouhou dobu vyrovnaný, nestačili na svého soupeře. Lokomotiv o své výhře rozhodl ve třetí třetiny, v níž vstřelil dvě branky. (19:57:25)

59:21 Andrej LOKTIONOV - 1:3

59:21
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Autorem gólu do prázdné branky je ANDREJ LOKTIONOV. Výbornou práci odvedl Lugin mající asistenci. Asistence: Dmitrij Lugin.

59:00
    Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:44
    Hostující celek drží hru daleko od své branky.

57:43
    Sledujeme hru pět na pět. Mnoho šancí k vidění není a čas z pohledu domácích běží velmi rychle.

56:57
    Do konce třetí třetiny zbývají tři minuty.

55:52
    Sledujeme závěr třetí třetiny, mnoho času už domácí hokejisté na vyrovnání nemají.

55:12
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

54:27
    K velké radosti malé skupiny fanoušků hosté se Lokomotiv dostává do vedení. Nyní musí domácí odpovědět, pokud chtějí pomýšlet na vyrovnání.
    52:48 Pavel KRASKOVSKIJ - 1:2

52:48
    Hostují celek se dostává do vedení, po pohledné samostatné akci se prosazuje povedenou střelou PAVEL KRASKOVSKIJ. Asistence: Michail Pašnin.

52:30
    Hostující celek bude mít k dispozici buly před brankou soupeře.

51:22
    Hra je nyní častokrát přerušovaná. Plynulost chybí.

50:26
    Domácí hokejisté po sérii nepřesností uklidňují hru a nikam se neženou.

48:23
    Pomalu ale jistě se nedostáváme do druhé poloviny třetí třetiny. Stav zápasu je stále vyrovnaný.

47:10
    Buly před brankou domácích, úspěšnější byli hosté, kteří tak mohou zůstat v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 24. Jegoršev (Žerděv, Gračjov) – 9. Loktionov (Lugin), 53. Kraskovskij (Pašnin), 60. Loktionov (Lugin)

Torpedo Nižnij Novgorod: M. Birjukov (Proskurjakov) – M. Osipov, Želdakov, Jegoršev, Šulenin, Barancev, Lofquist – Ashton, Gračjov, Žerděv – Frolov, Butler, D. Sjomin – A. Potapov, Rasskazov, Norman – McMillan, Mozer, Urakov – V. Kuľomin, Verjajev.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Čerepanov, Koledov – Kozun, Talbot, Iljenko – Kraskovskij, Kadějkin, Kontiola – E. Galimov, Kartajev, Lugin – Averin, Loktionov.