Chabarovsk – Vladivostok 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 0:2 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Kunlun 1:3 (kon.) | Čerepovec – Záhřeb 0:3 (kon.) | Nižněkamsk – HC Slovan 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 1:3 (kon.) | Minsk – Riga 1:3 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 3:5 (kon.)

Tomáš Marcinko (KRS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:19
    Martin Bakoš (KRS) 0+0, 4 střela, čas na ledě 15:14 (17:26:18)

Statistiky: Střely: 66-53; Střely na bránu: 20-26; Cíle: 1-3; Faceoff: 32 – 23; Zablokované střely: 8-21; Hity: 10-9; Fauly: 1-5; Trestné minuty: 4-24.

Československý souboj nakonec v Traktor Areně vyzněl lépe pro Slováky Tomáše Marcinka a skvěle hrajícího Martina Bakoše, kteří přispěli k výhře Kunlunu. V dresu čínského týmu se postupně prosadili Tobias Viklund, Zach Jüe a Damien Fleury, který byl odměněn za svou aktivitu a skvělé napadaní rozehrávky soupeře a vyhnal z brány Pavla Francouze, místo něhož utkání dochytal Vasilij Děmčenko. Naději pro hosty sice vykřesal Dmitrij Pestunov, vzápětí ji ale pohřbila nevyužitá přesilová hra 5 na 3. Konečný výsledek. Traktor Čeljabinsk 1 Red Star Kunlun 3.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:53
    Ticho v Traktor Areně je neskutečné, jako by tu snad nebyl ani jeden divák. Přitom dnešní návštěva skýtá 7100 diváků!

58:12
    Chad Rau se v blízkosti levé tyče ocitl v šanci a zápěstím mířil těsně nad ledem k levé tyči, Vasilij Děmčenko ale předvedl pěkný zákrok a vyrážečkou jeho pokus vyrazil!

57:26
    Utkání už se pouze dohrává a v Traktor Areně je hrobové ticho. Nevyužitá přesilová hra 5 na 3 domácí fanoušky umlčela.

56:41
    Slovenský útočník Tomáš Marcinko taktéž naskočil na led po uplynutí dvouminutového trestu a Traktor nevyužil obrovskou možnost, jak se vrátit do zápasu.

56:20
    Janne Jalasvaara je zpět na ledě a Kunlun má nejhorší za sebou. Hosté brání ve čtyřech hráčích.

54:41
    Tomáš Marcinko byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl, což znamená, že si Traktor zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 1 minutu a 39 sekund!

54:20
    Janne Jalasvaara vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

52:24
    Vadim Pereskokov, který odpykal dvě minuty za Tobiase Viklunda, je zpět na ledě a oba týmy hrají v plném počtu.

51:54
    Vyloučený Paul Szczechura je zpět na ledě a Traktor Čeljabinsk hraje v plném počtu.
    51:33 Dmitrij PESTUNOV - 1:3

51:33
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    DMITRIJ PESTUNOV si na vrcholu levého kruhu pro zpracování krásně zpracoval neposedný puk a mezi dvěma protihráči napřáhl ke střele, která zamířila nad lapačkou Tomiho Karhunena do vzdálenějšího pravého horního rohu brány. Traktor se prosadil ve hře 4 na 4 a podařilo se mu alespoň vstřelit čestný úspěch! Asistence: Arťom Borodkin a Alexandr Černikov.

50:24
    Tobias Viklund ve středním pásmu u hrazení fauloval unikajícího Maxima Jakuceňu a dostal dvě minuty plus deset minut osobní trest za nesportovní chování. Hra bude pokračovat ve hře 4 na 4. Dvouminutový trest za Tobiase Viklunda odpyká Vadim Pereskokov.

49:54
    Paul Szczechura v levém rohu útočného pásma zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za podražení.

49:29
    Traktor po zpětné přihrávce napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele s příklepem, která mířila k přední tyči, Tomi Karhunen šel ale rychle do kolen a vyrazil ji betony mimo!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 52. Pestunov (Borodkin, Černikov) – 14. Viklund (Videll), 35. Jüe (Rau), 43. Fleury (Sallinen)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (43. Děmčenko) – Borodkin, N. Bělov, Děnisov (C), Kolcov, A. Petrov, Klimontov, Mamajev – Szczechura, Roy, Šarov – Pestunov (A), Černikov, Jakuceňa – Gubarev, Novotný, Zinovjev – J. Petrov (A), Peňkovskij, Šolochov – Mošarov.
    Red Star Kunlun: Karhunen (Kuzmin) – Järvinen, Mäntylä, Bellemore, Jalasvaara (C), Taimi, Viklund – Videll, Rau (A), Collins – Ponikarovskij, Wärn (A), Marcinko – Sallinen, Enlund, Bakoš – Pereskokov, Fleury, Jüe – J. Alševskij.

Rozhodčí: Alexandr Sojn, Andrei Rogachjov. Čároví: Jevgenij Litvinov, Alexandr Otmachov