Pardubice – Třinec 5:4 (po pr.) | Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:5 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:4 (2:2, 1:0, 1:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 20.01.2017, 17:20 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 40. kolo

Domácí urvali dnešní zápas až v prodloužení, když se po krásné akci prosadil Petr Sýkora, jenž vstřelil svůj druhý gól v dnešním zápase. Dynamo tak přerušilo šestizápasovou sérii proher, připsalo si do tabulky dva body a odlepilo se ode dna extraligové tabulky. Pěkný víkend z pardubické Tipsport areny Vám přeje Marek Votke. (19:58:34)

64:54 Petr SÝKORA - 5:4
    Zdroj: Hokejka TV

64:54
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je hotovo! Ve vlastním oslabení domácí krásnou akcí a dokonalým rozkladem hostů rozhodují dnešní utkání! Gól vstřelil PETR SÝKORA! Nemá cenu nic popisovat, podívejte se sami! Asistence: Nicholas Schaus a Lukáš Nahodil.

63:55

63:48
    Od modré pálil Lukáš Krajíček, ale kotouč letí hodně mimo.

63:20
    David Tomášek vypálil nebezpečně přes obránce, ale Peter Hamerlík byl pozorný!

63:01
    Pardubická přesilovka končí předčasně. Ovšem ne díky vstřelené brance, dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Tomáš Rolinek.

62:33
    Třinec vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

61:55
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

61:55
    Přesilovka pro Dynamo! Třinec se provinil proti pravidlům špatným střídáním a dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká David Nosek.

61:40
    Cory Kane dostával přihrávku před branku, ale na kotouč nedosáhl.

60:52
    Na druhé straně se dopředu probíjel Rostislav Marosz, ale tentokráte vše řeší svou lapačkou Jaroslav Hübl.

60:16
    Dopředu mířil Nicholas Schaus, ale u mantinelu o kotouč přišel.

60:01

Je tomu tak. Základní hrací doma končí nerozhodně a po tříminutové přestávce bude následovat prodloužení. Poté případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Marek Votke

Branky a nahrávky: 7. Rolinek (Havlík, Schaus), 15. Redenbach (Rolinek, Schaus), 27. Beran (Schaus), 47. P. Sýkora (Rolinek, Redenbach), 65. P. Sýkora (Schaus, Nahodil) – 10. Rákos, 18. Hrňa (Marosz, Petružálek), 42. Kane, 46. Roth (Adamský, Irgl)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Havlík, Schaus, Nedbal, Čáslava, Leduc, Ščotka, Zajíc, Bokroš – P. Sýkora, Redenbach, Rolinek – Beran, Tomášek, Hubáček – Bárta, Nahodil, Starý – Zadina, Poulíček, M. Kaut.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Roth, L. Galvas, Krajíček, Hrabal, Nosek, M. Doudera, L. Doudera – Dravecký, Kreps, Rákos – Irgl, Kane, Adamský – Hrňa, Marosz, Petružálek – J. Sýkora, Špirko, Chmielewski.

Rozhodčí: Úlehla, Pešina – Frodl, Zavřel

Diváci: 6 119