Pardubice – Třinec 5:4 (po pr.) | Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:5 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Olomouc
Pátek 20.01.2017, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 40. kolo

To je dnes ode mě vše. Pro dnešek se s Vámi loučím a zase někdy se těším napočtenou. (19:52:26)

Nejlepší hráči: Filip Pavlík, Roman Rác

Po celý dnešní zápas byla lepší hostují Olomouc. Litvínov na ni marně hledal recept. V každé třetině hostující hráči přidali jednu branku díky Škůrkovi, Rácovi a Strapáčovi. Kohouti tak po vynikajícím výkonu dobývají litvínovský stadion a odváží si domů tři body!

59:20
    U kotouče je Olomouc, která už zápas v poklidu dohrává.

58:35
    Kubátovo střela od modré nadělala Konrádovi problémy. Hostující gólman ale za pomoci svých spoluhráčů odolal a drží tak nadále čisté konto.

58:30
    Litvínov je sice ještě v útočné třetině, ale tohle už domácí hráči nestihnou.

58:01

57:40
    Domácí hráči již několikrát mohli střílet, ale ani jeden se z nich neodhodlal a raději volil přihrávku. Nevydržel to Jakub Černý, který zkusil vystřelit. Jeho střela ale nebyla taková, který by mohla Konráda zaskočit.

57:20
    Jaroměřský posílá kotouč k Janusovi.

56:57
    Dlouho se o puk bojovala za hostující brankou, získat kotouč se podařilo Vervě. Z mezikruží pálil Gula, který jen vyprášil betony Konráda.

56:21
    Domácí se snaží chopit své šance a ještě se zápasem něco udělat. Verva je usazena před brankou Kohoutů.

56:01
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Škůrek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:49
    Pavlík trefil od modré čáry jen prvního bránícího hráče, kterým byl Petr Strapáč, jenž pohotově padl do střely domácího obránce.

55:33
    Tomáš Frolo si povyjel z modré čáry na mezikruží. Počkal si chvilku než mu jeho spoluhráči před brankou vyčistí prostor a pak teprve zkoušel vystřelit. Olomoucký brankář si ale našel dobrý výhled a bez problémů zasáhl.

55:00
    Litvínov už to má těžké, Olomouc vyniká hrou v obraně. Domácí hráči se jen těžko dostávají přes vynikající obranu hostů.

54:00
    Litvínov zaváhal v rozehrávce a Olomouc toho hned využil, jak už tomu dnes byl několikrát. Ondrušek se napřáhl od modré, jeho střelu ale zblokovali domácí obránci, kteří puk poslali do rohu hřiště.

53:28
    Hübl se s vypětím všech sil za pomoci Gerháta dostal do útočné třetiny. Ovem ne na dlouho, Olomouc domácí hráče za nedlouho o puk připravila.

52:32
    Domácí obránci nahazovali puk na hostující branku, naposledy se kotouč do branky snažil dopravit Karel Pilař. Ale co dodat, Litvínov je dnes opravdu bezzubý.