Espanyol – Granada 3:1 (kon.) | Real Madrid – Malaga 2:1 (kon.) | Alavés – Leganés 2:2 (kon.)
Villarreal – Valencia 0:2 (kon.)
Real Madrid
2:1 (2:0)
Malaga CF
Sobota 21.01.2017, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 19. kolo

Je tu konec. Sledovali jsme velmi zajímavé utkání 19. kola Primera Division mezi Realem Madrid a Málagou. Domácí začali vlažně, avšak po poločase vedli díky dvěma gólům Ramose 2:0 a nic tak nenasvědčovalo tomu, že bychom měli být svědky nějakého dramatu. Jenže hosté ve druhém poločase zlepšili hru, několikrát zahrozili a nakonec se také dočkali snížení, když se v 63. minutě prosadil Juanpi. Real se pak raději zatáhl, nikam se nehnal a pohlídal si výsledek 2:1. (18:09:51)

90+4

90+4
    Během tlaku Málagy se domácí dostali k rychlému protiútoku do zcela otevřené obrany. Jenže kombinaci hráči Realu zcela pokazili a ani zdaleka se nedostali do zakončení.

90+4
    Běží nám poslední minuta nastavení. Hosté se pokusí o poslední závěrečný nápor.

90+2
    Po rohu Kroose se domácí již k zakončení nedostali.

90+1
    Po přímém kopu hlavičkoval Morata a Demichelis míč lehce tečoval na roh.

90+1
    U lajny byl faulovaný Morata a nyní asi domácí s rozehrávkou již příiš pospíchat nebudou.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Domácí se po rozehrávce dostali pod tlak a Lucas mohl být nyní hodně rád, že na něj byl na polovině hřiště odpískaný faul. Jinak by hosté šli do přečíslení.

89
    Na trávníku se ocitl Kovačič, standardka pro domácí.

88
    Přihrávku na pravou stranu dostal nyní Isco, jenže byl příliš pomalý a v pohodě ho od balonu odstavil vracející se Demichelis.

87
    Po dalším centru do vápna se Ronaldo k efektivní hlavičce nedostal a navíc byl v ofsajdu.

87
    Domácí kopali Kroosem další rohový kop, tentokrát se hosté bez problémů ubránili.

85
    Michael Santos lehce cvrnknul o nohy rozběhnutého Nacha a za faul ve středu pole dostává žlutou kartu.

84
    Domácí teď kombinují ve středu pole a snaží se najít skulinku ve zformované defenzivě soupeře.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Álvaro Morata.
    81. Zajímavá střela Ronalda

81
    Další velkou šanci měl opět Ronaldo, který vnikl s míčem až do vápna a tvrdě vypálil. Gólman Kameni míč sice zasáhl, ale v rukavicích ho neudržel. Dobíhající Benzema ale balon přeběhl a nemohl tak dorazit.

79
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Adalberto Peñaranda, přichází Michael Santos.