Ostrava – Chodov 7:10 (kon.) | Otrokovice – Kladno 7:1 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:10 (0:1, 5:0, 2:9)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 21.01.2017, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Livesport Superliga • 17. kolo

Skvělý zápas mohli vidět diváci, kteří dnes zavítali do ČPP Arény. Po první třetině sice vedl Chodov 1:0, ale ve druhé třetině domácí totálně otočili skóre až na 5:1. Jenže to by nebyl Chodov, kdyby se ještě o něco nepokusil. Úchvatnou třetí třetinou, ve které vstřelil devět branek, otočil skóre na svojí stranu a nakonec zvítězil 10:7. Velkou zásluhu na tom má Patrik Dóža (1+5) a Marek Vávra (4+1).

To je ode mě vše u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (18:59:42)

59:53
    Chodov právě vstřelil branku!
    Pražané dokonali desítku zásluhou PETRA PRAŽÁKA, který se prosadil přesným zakončením na bližší tyč.
    Asistence: Vávra M.

59:40
    A je rozhodnuto. MICHAL STRACHOTA suverénním způsobem proměnil trestné střílení, když uspěl se svým bekhendovým blafákem.

59:40
    Nařízeno trestné střílení ve prospěch Chodova.

58:47
    Domácí bez brankáře.

58:46
    Oddechový čas pro domácí.

58:45
    Barák teď předvedl důležitý zákrok a hosté tak stále vedou.

57:14
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Dóža si nyní vybral slabší chvilku, když namazal PETRU TRULÍKOVI, který vykoupal Baráka a snížil na rozdíl jedné branky.
    Bez asistence.

57:00
    Domácím zbývají pouze tři minuty.

55:30
    Hráči Bystroň Group teď pouze nahazují míčky na Baráka, který s nimi nemá sebemenší problém.

54:23
    Ostrava se zatím nemá k žádnému tlaku a Chodov si své vedení v poklidu drží.

52:55
    Domácí florbalisté se pokoušeli zakombinovat na polovině Chodova, ale bez úspěchu.

51:43
    Ostrava je nyní psychicky naprosto rozložena.

50:26
    Opět téměř to samé. Dvojice Dóža – MAREK VÁVRA opět skóruje. Prvně jmenovaný si připisuje už pátou asistenci, druhý zkompletoval hattrick.
    Asistence: Dóža.

49:04
    Tak to je obrat! A opět u toho byla ta samá dvojice jako u předchozí branky. Dóža tentokrát ze středu našel přesnou přihrávkou MARKA VÁVRU u mantinelu a ten totožnou střelou jako předtím vrací Chodovu vedení.

47:14
    Máme vyrovnáno! Dóža vyhrál u mantinelu běžecký souboj, přihrál na střed nabíhajícímu MARKU VÁVROVI, který perfektní střelou z první nedal Klobučníkovi šanci. Začínáme od znova.

46:51
    Hra se nám po několika brankách uklidnila a hraje se teď téměř bez šancí.

45:06
    O zápletku v tomto utkání máme definitivně postaráno.

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 23. Trulík (Šimíček), 29. Übelauer (Trulík), 30. Klimscha (Trulík), 32. Klimscha (Malajka), 34. Šimíček (Übelauer), 43. Malajka (Kuczera), 58. Trulík – 12. Pražan (Dóža), 41. Pražan (Pražák), 43. Kotlas (Procházka), 43. Vávra (Dóža), 44. Dóža (Pražan), 48. Vávra (Dóža), 50. Vávra (Dóža), 51. Vávra (Dóža), 60. Strachota (TS), 60. Pražák (Vávra)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (Laja) – Kuczera, Jiří Šebesta, Klečka, Zbořil – Chvastek, Heczko, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Šimíček, Sládek, Kezua – Martiniak, Übelauer.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Mück (34. Barák) – Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Maxa, Kašovský, Fiala – Vávra, Vávra, Pražák – Vošta, Dóža, Strachota.

Rozhodčí: Sýkora, Tkáč