Jičín – Bohemians - NE 4:3 (4:3 po s.n.) | Vítkovice – Chodov 3:2 (kon.) | Olomouc – ELITE PRAHA 2:5 (kon.)
Liberec – Ostrava 4:5 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
4:5 (1:2, 2:0, 1:3)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 21.01.2017, 19:00 • SH ZŠ Dobiášova • Extraliga žen • 18. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji krásný zbytek sobotního večera a těším se u dalšího zápasu. Na shledanou! (21:04:02)

Sledovali jsme velmi vyrovnané utkání od počátku až do konce. Po druhé třetině se lépe vedlo domácím a do poslední části se vstupovalo za stavu 3:2. Pak ale přišlo rychlé otočení ze strany Ostravy. I když domácí dokázaly v poslední dvouminutovce snížit, tři body berou hostí poměrem 4:5.

59:57
    Liberec se ze všech sil snaží tlačit do posledních vteřin.

59:36
    Hubáčková napálila míček směrem k brance, bohužel pro domácí se ozvala pouze tyčka.

59:26
    Ke střele z dobré pozice se dostala Koníčková, ale opět přestřeluje.

59:02
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Andrea Pastušková – 2 minuty, Vysoká hůl).

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Liberec právě vstřelil branku!
    Střelu Leierové zastavila ostravská obrana, avšak pohotová MARTINA DOSTALÍKOVÁ dorazila balónek za záda Tomšové. Asistence: Klára Leierová

58:10
    Liberec uzavírá hostí na jejich polovině.

57:59
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Veronika Káčová – 2 minuty, hra rukou).

57:22
    Pekárkové nesedla přihrávka a míček jí sjel z florbalky.

56:30
    Domácí zkouší hru v šesti.

56:05
    Crazyny kombinují na útočné polovině, Ostrava je však stále aktivně a úspěšně napadá.

55:57
    Oddechový čas pro domácí.

55:54
    Dalším pěkným zákrokem podržela domácí tým Vokatá.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 15. Leierová (Dostalíková), 21. Koníčková, 25. Šamaninová (Leierová), 59. Dostalíková (Leierová) – 4. Nikol Škopková (Vrlíková), 17. Vavrečková (Nikol Škopková), 50. Vrlíková (Nikol Škopková), 50. Kotzurová (Káčová), 52. Kotzurová (Kapcová)

Crazy girls FBC Liberec: Vokatá (Štěpánová) – Hubáčková, Koníčková, Dlouhá, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Pekárková, Kronychová, Plíšková – Horáková, Šamaninová.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová – Kahánková, Vavrečková, Kotzurová, Skácelová, Jurečková, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Šablaturová – Nikol Škopková, Pastušková, Lichnová – Káčová, Kapcová.

Rozhodčí: Přemysl Bališ, Peter Varga