Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Anterselva | Vítěz: N. Horchlerová (GER) (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Anterselva | Vítěz: Německo (kon.) |
Sjezd žen, Ga-Pa | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Závod družstev, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy 10 km volně, Ulricehamn | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Ulricehamn | Vítěz: A. Harvey (CAN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
konec
SP - sjezd mužů, Kitzbühel
Vítěz: D. Paris (ITA)
Patrik Sandev
Konečné pořadí:
1. Dominik Paris (ITA) 1:55,01
2. Valentin Giraud Moine (FRA) +0,21
3. Johan Clarey (FRA) +0,33
4. Peter Fill (ITA) +0,40
5. Carlo Janka (SUI) +0,44
6. Erik Guay (CAN) +0,49
7. Adrien Théaux (FRA) +0,71
8. Matthias Mayer (AUT) +0,75
9. Hannes Reichelt (AUT) +0,82
10. Steven Nyman (USA) +0,84
11. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,05
12. David Poisson (FRA) +1,32
13. Andreas Sander (GER) +1,34
14. Maxence Muzaton (FRA) +1,35
15. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,41
16. Guillermo Fayed (FRA) +1,49
17. Klaus Kröll (AUT) +1,53
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,53
19. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1,59
19. Andrew Weibrecht (USA) +1,59
Startovní listina:
1. Steven Nyman (USA)
2. Travis Ganong (USA)
3. Adrien Théaux (FRA)
4. Patrick Küng (SUI)
5. Peter Fill (ITA)
6. Hannes Reichelt (AUT)
7. Kjetil Jansrud (NOR)
8. Romed Baumann (AUT)
9. Dominik Paris (ITA)
10. Kristoffer Jakobsen (SWE)
11. Guillermo Fayed (FRA)
12. Max Franz (AUT)
13. Beat Feuz (SUI)
14. Boštjan Kline (SLO)
15. Carlo Janka (SUI)
16. Christof Innerhofer (ITA)
17. Erik Guay (CAN)
18. Matthias Mayer (AUT)
19. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
20. Johan Clarey (FRA)
21. Andreas Sander (GER)
22. Blaise Giezendanner (FRA)
23. Klaus Kröll (AUT)
24. Valentin Giraud Moine (FRA)
25. Andrew Weibrecht (USA)
26. Bryce Bennett (USA)
27. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
28. Otmar Striedinger (AUT)
29. Benjamin Thomsen (CAN)
30. David Poisson (FRA)
31. Nils Mani (SUI)
32. Brice Roger (FRA)
33. Josef Ferstl (GER)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Ralph Weber (SUI)
36. Frederic Berthold (AUT)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Christian Walder (AUT)
39. Jeffrey Frisch (CAN)
40. Joachim Puchner (AUT)
41. Mauro Caviezel (SUI)
42. Klemen Kosi (SLO)
43. Niels Hintermann (SUI)
44. Urs Kryenbühl (SUI)
45. Mattia Casse (ITA)
46. Rok Perko (SLO)
47. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
48. Paolo Pangrazzi (ITA)
49. Daniel Danklmaier (AUT)
50. Thomas Biesemeyer (USA)
51. Martin Čater (SLO)
52. Andreas Romar (FIN)
53. Thomas Dressen (GER)
54. Maxence Muzaton (FRA)
55. Broderick Thompson (CAN)
56. Jared Goldberg (USA)
57. Alexander Köll (SWE)
58. Marc Oliveras (AND)
59. Gian Luca Barandun (SUI)
60. Dominik Schwaiger (GER)
61. Henri Battilani (ITA)
62. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
63. Andreas Žampa (SVK)
1. Dominik Paris (ITA) 1:55,01
2. Valentin Giraud Moine (FRA) +0,21
3. Johan Clarey (FRA) +0,33
4. Peter Fill (ITA) +0,40
5. Carlo Janka (SUI) +0,44
6. Erik Guay (CAN) +0,49
7. Adrien Théaux (FRA) +0,71
8. Matthias Mayer (AUT) +0,75
9. Hannes Reichelt (AUT) +0,82
10. Steven Nyman (USA) +0,84
11. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,05
12. David Poisson (FRA) +1,32
13. Andreas Sander (GER) +1,34
14. Maxence Muzaton (FRA) +1,35
15. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,41
16. Guillermo Fayed (FRA) +1,49
17. Klaus Kröll (AUT) +1,53
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,53
19. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1,59
19. Andrew Weibrecht (USA) +1,59
Startovní listina:
1. Steven Nyman (USA)
2. Travis Ganong (USA)
3. Adrien Théaux (FRA)
4. Patrick Küng (SUI)
5. Peter Fill (ITA)
6. Hannes Reichelt (AUT)
7. Kjetil Jansrud (NOR)
8. Romed Baumann (AUT)
9. Dominik Paris (ITA)
10. Kristoffer Jakobsen (SWE)
11. Guillermo Fayed (FRA)
12. Max Franz (AUT)
13. Beat Feuz (SUI)
14. Boštjan Kline (SLO)
15. Carlo Janka (SUI)
16. Christof Innerhofer (ITA)
17. Erik Guay (CAN)
18. Matthias Mayer (AUT)
19. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
20. Johan Clarey (FRA)
21. Andreas Sander (GER)
22. Blaise Giezendanner (FRA)
23. Klaus Kröll (AUT)
24. Valentin Giraud Moine (FRA)
25. Andrew Weibrecht (USA)
26. Bryce Bennett (USA)
27. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
28. Otmar Striedinger (AUT)
29. Benjamin Thomsen (CAN)
30. David Poisson (FRA)
31. Nils Mani (SUI)
32. Brice Roger (FRA)
33. Josef Ferstl (GER)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Ralph Weber (SUI)
36. Frederic Berthold (AUT)
37. Nicolas Raffort (FRA)
38. Christian Walder (AUT)
39. Jeffrey Frisch (CAN)
40. Joachim Puchner (AUT)
41. Mauro Caviezel (SUI)
42. Klemen Kosi (SLO)
43. Niels Hintermann (SUI)
44. Urs Kryenbühl (SUI)
45. Mattia Casse (ITA)
46. Rok Perko (SLO)
47. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
48. Paolo Pangrazzi (ITA)
49. Daniel Danklmaier (AUT)
50. Thomas Biesemeyer (USA)
51. Martin Čater (SLO)
52. Andreas Romar (FIN)
53. Thomas Dressen (GER)
54. Maxence Muzaton (FRA)
55. Broderick Thompson (CAN)
56. Jared Goldberg (USA)
57. Alexander Köll (SWE)
58. Marc Oliveras (AND)
59. Gian Luca Barandun (SUI)
60. Dominik Schwaiger (GER)
61. Henri Battilani (ITA)
62. Ioan Valeriu Achiriloaie (ROU)
63. Andreas Žampa (SVK)
1. Dominik Paris (ITA) 1:55,01
2. Valentin Giraud Moine (FRA) +0,21
3. Johan Clarey (FRA) +0,33
4. Peter Fill (ITA) +0,40
5. Carlo Janka (SUI) +0,44
6. Erik Guay (CAN) +0,49
7. Adrien Théaux (FRA) +0,71
8. Matthias Mayer (AUT) +0,75
9. Hannes Reichelt (AUT) +0,82
10. Steven Nyman (USA) +0,84
11. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,05
12. David Poisson (FRA) +1,32
13. Andreas Sander (GER) +1,34
14. Maxence Muzaton (FRA) +1,35
15. Adrian Smiseth Sejersted (NOR) +1,41
16. Guillermo Fayed (FRA) +1,49
17. Klaus Kröll (AUT) +1,53
17. Christof Innerhofer (ITA) +1,53
19. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +1,59
19. Andrew Weibrecht (USA) +1,59