Slavia – Kladno | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Most – Motor ČB | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 0:5 (kon.) |
Frýdek-M. – Přerov | 7:4 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 4:3 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Havířov | 3:2 (kon.) |
Boston – Chicago | 0:1 (kon.) | | | Buffalo – Detroit | 3:2 (po pr.) | | | Carolina – Pittsburgh | 1:7 (kon.) |
New Jersey – Montreal | 1:3 (kon.) | | | Edmonton – Nashville | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Vancouver – Florida | 2:1 (kon.) |
Winnipeg – St. Louis | 5:3 (kon.) | | | Columbus – Carolina | 3:2 (kon.) |
Opava – Šumperk | 6:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Vsetín | 1:5 (kon.) | | | Nový Jičín – Technika Brno | 4:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 3:6 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Žďár n/S | 2:1 (kon.) | | | Klášterec nO – Jablonec n/N | 7:4 (kon.) |
Řisuty – Trutnov | 1:8 (kon.) | | | Písek – Nymburk | 2:3 (po pr.) | | | Bílina – Vrchlabí | 2:1 (po pr.) |
Sokolov – Kobra | 4:8 (kon.) | | | David Servis – Kolín | 3:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Tábor | 2:6 (kon.) |
Pelhřimov – Havlíčkův Brod | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | Děčín – Klatovy | 1:4 (kon.) |
Havířov – Kladno | 4:3 (kon.) | | | Kolín – Slavia | 5:8 (kon.) | | | Vsetín – Havlíčkův Brod | 4:7 (kon.) |
Olomouc – Písek | 9:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Vítkovice – HC Litvínov | 5:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Třinec | 4:5 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Plzeň – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Kometa Brno | 4:5 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Pardubice | 2:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 3:4 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 0:7 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 7:4 (kon.) | | | HC Plzeň – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) |
Olomouc – Zlín | 6:7 (kon.) | | | Slavia – Mountfield HK | 0:2 (kon.) |
Východ – Západ | 20:19 (2:1 po s.n.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 6:10 (kon.) | | | Černošice – Vlašim | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Telč – Č. Krumlov | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Kobra Praha B – Roudnice | 2:3 (kon.) | | | Příbram – Jesenice | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Mladá Boleslav B – Žabonosy | 2:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Rakovník | 2:3 (kon.) | | | Milevsko – Strakonice | 4:5 (kon.) | | | Tachov – Chotíkov | 5:0 (kont.) |
HC Rokycany – Třemošná | 11:5 (kon.) | | | Nejdek – TJ Sušice | 9:3 (kon.) | | | Velká Bíteš – Břeclav | 5:0 (kon.) |
Boskovice – Uh.Brod | 6:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uničov | 4:2 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 3:5 (kon.) |
H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 7:1 (kon.) | | | Krnov – Bohumín | 3:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Mělník – Lev Benešov | 5:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh | 5:4 (kon.) | | | V.Popovice – Slaný | 0:2 (kon.) |
Blansko – Uh. Hradiště | 5:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – Lomnice n/P | 6:6 (kon.) | | | Kaznějov – Klatovy | 0:4 (kon.) |
Bohemians – Letňany | 2:10 (kon.) | | | Olympik – Louny | 4:6 (kon.) |
Studénka Sledge – Č.Budějovice | 8:3 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 3:1 (kon.) | | | SHK Mustangové – Litvínov | 10:0 (kon.) |
SOHO Olomouc – Karlovy Vary | 1:7 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 5:1 (kon.) |
Liberecký kraj – Kraj Vysočina | 0:4 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj | 1:3 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Moravskoslezský kraj | 1:2 (kon.) |
Ústecký kraj – Olomoucký kraj | 3:2 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Středočeský kraj | 2:5 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Zlínský kraj | 1:1 (kon.) |
Praha – Karlovarský kraj | 1:1 (kon.) | | | Pardubický kraj – Liberecký kraj | 2:7 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Zlínský kraj | 3:3 (kon.) |
Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina | 2:3 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Ústecký kraj | 3:6 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Jihočeský kraj | 4:3 (kon.) |
Olomoucký kraj – Středočeský kraj | 3:3 (kon.) | | | Praha – Pardubický kraj | 4:2 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Tým Východ
20:19
(4:7, 4:5, 11:7)
Tým Západ
Dominika Haršáni Handzušová
Branky a nahrávky:
3. Vantroba (Prokop), 8. Valečko, 9. Prokop (Lesňák, Slimák), 15. Kokavec, 20. Cútt (Kokavec, Vaic), 21. Török (Vantroba, Jokeľ), 23. Vaic, 29. Török (Slimák), 30. Vaic, 33. Šimčák (Abdul, Vantroba), 34. Slimák (Šalka, Všetečka), 36. Abdul (Jokeľ, Vantroba), 37. Prokop (Lesňák, Török), 38. Török (Jendroľ, Prokop), 38. Török (Jendroľ, Prokop), 40. Cútt (Kokavec, Jendroľ), 41. Abdul, 45. Kokavec, 45. Šalka (Lesňák, Vaic), rozh. náj. Török – 5. Schmidt (Jurák, Gašpar), 8. Gašpar (Schmidt, Jurák), 8. Fekiač (Vereš, Videlka), 9. Zlocha (Kalináč), 10. Videlka (Škápik, Vereš), 11. Jurák (Gašpar, Horváth), 15. Sládok, 18. Jurák (Gašpar, Schmidt), 23. Zlocha (Hriňa, Sládok), 24. Schmidt (Jurák, Horváth), 27. Podstavek (Kalináč, Horváth), 28. Schmidt, 30. Romančík, 35. Sládok, 42. Hriňa (Vaškovič, Kalináč), 42. Vereš (Videlka, Podstavek), 44. Gašpar, 45. Kalináč, 45. Horváth
Rozhodčí: Baluška – M. Orolin, J. Tvrdoň
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Kokavec (VYC)
1:1 Podstavek (ZAP)
2. série:
1:1 Cútt (VYC)
1:1 - (ZAP)
3. série:
1:1 Vaic (VYC)
1:1 Kalináč (ZAP)
4. série:
1:1 Šimčák (VYC)
1:1 Cibuľa (ZAP)
5. série:
2:1 Török (VYC)
Tým Východ:
A. Trenčan, F. Surák – Hopkovič, D. Jendroľ, Valečko, Vantroba, Všetečka, Slimák – M. Kokavec, Vaic, Cútt – Abdul, Šimčák, Jokeľ – Mi. Šalka, J. Prokop, J. Lesňák.
Náhradníci:
Trenér:
Tým Západ: I. Cibuľa, P. Romančík – Hriňa, Sládok, Hrudík, P. Horváth, Škápik, F. Fekiač – Vaškovič, Kalináč, Zlocha ml. – Jurák, D. Schmidt, R. Gašpar – Videlka, R. Vereš, Podstavek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Tým Západ: I. Cibuľa, P. Romančík – Hriňa, Sládok, Hrudík, P. Horváth, Škápik, F. Fekiač – Vaškovič, Kalináč, Zlocha ml. – Jurák, D. Schmidt, R. Gašpar – Videlka, R. Vereš, Podstavek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška – M. Orolin, J. Tvrdoň
Diváci:
PETER HORVÁTH ešte dokázal skórovať a teší sa z vyrovnania!
MARTIN KALINÁČ znižuje na rozdiel jedinej trefy!
Vaic puk po kľučke dostal do pásma na zadný mantinel, odkiaľ Lesňák prihral pred bránu a MICHAL ŠALKA dáva gól.