Southampton – Leicester 3:0 (kon.) | Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Chelsea – Hull City 2:0 (kon.)
Southampton FC
3:0 (2:0)
Leicester City
Neděle 22.01.2017, 13:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 22. kolo

Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji pěkný zbytek neděle a u dalších přenosů nejen z anglické Premier League se budu těšit. (14:57:40)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:7. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:10.

Duel dvou týmů, kterým se v poslední době příliš nedaří, dopadl nakonec jednoznačně ve prospěch Southamptonu. Domácí předvedli na St. Mary's Stadium velice kvalitní, koncentrovaný výkon a nutno dodat, že výsledek odpovídá průběhu zápasu. Skóre otevřel ve 26. minutě dnes výborně hrající James Ward-Prowse, na nějž v závěru poločasu navázal ještě Jay Rodriguez. Druhý poločas Saints kontrolovali svůj náskok a několikrát mohli svůj náskok ještě navýšit. Třetí trefa nakonec přišla až čtyři minuty před koncem, kdy pokutový kop po faulu Morgana na Longa nekompromisně proměnil Dušan Tadić.

90+4

90+4
    Albrightonovi se centr nepovedl a po odkopu Frasera Forstera zřejmě přijde závěrečný hvizd.

90+3
    Tak ještě jedna šance pro Shanea Longa! Irský forward hru Saints v závěru oživil a nyní po centru Ward-Prowse hlavičkoval těsně nad.

90+2
    Zápas se již za pozpěvování domácích fanoušků jenom dohrává, o vítězi není pochyb.

90
    Hlavní rozhodčí Michael Oliver nastavuje čtyři minuty.

89
    Albrightonův centr si v klidu pohlídal Soares a dlouhým nákopem oslovuje Longa.

88
    Na perfektní Ward-Prowsův centr nakonec nedosáhl ani Kasper Schmeichel, ani Shane Long. Chyběly milimetry, každopádně stav zůstává neměnný.

87
    Je zřejmě definitivně rozhodnuto. Leicester tři minuty před koncem základní hrací body prohrává o tři góly a vypadá to na podobný výsledek jako před týdnem doma proti Chelsea.
    86. Dušan Tadić (SOT) - 3:0

86
    Southampton právě vstřelil branku!
    DUŠAN TADIĆ zahrál pokutový kop dokonale, pumelicí pod břevno nedal Schmeichelovi sebemenší šanci, ačkoliv dánský brankář vystihl stranu, a posílá Saints do třígólového trháku.

85
    Wes Morgan vidí žlutou kartu.
    85.

85
    Unikajícího Shanea Longa ze zadu skolil Wes Morgan a jelikož se tohoto přestupku dopustil ve velkém vápně, bude to penalta pro Southampton!