Monaco – Lorient 4:0 (kon.) | Saint-Étienne – Angers 2:1 (kon.) | Lyon – Marseille 3:1 (kon.)
AS Monaco
4:0 (3:0)
FC Lorient
Neděle 22.01.2017, 15:00 • Louise II., Monako • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:49:37)

Utkání končí zaslouženým vítězstvím favorizovaného Monaka, které se tak díky těmto třem bodům dostává před dvojici Nice, PSG na první místo! Lorient začal hrát fotbal až ve druhé půli, určitě pomohly tři změny v sestavě na začátku druhého poločasu a také to, že Monako trochu polevilo ve své aktivitě.

90+1

90
    Žlutou kartu dostává Djibril Sidibé (AS Monaco FC).

89
    Akce Lorientu, Vincent Le Goff posílá pas z levé strany, nepřesný.

88
    Nyní vhazují pro změnu domácí, hraje se převážně ve středu hřiště, utkání se již pouze dohrává.

87
    Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na útočné polovině.

85
    Je tu poslední pětiminutovka dnešního utkání, domácí kráčí v poklidu k povinným třem bodům a k prvnímu místu v tabulce!

83
    Danijel Subašić rozehrává po útočném faulu soupeře.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka utkání, Monako ve druhé půli v pohodě drží náskok.

79
    Rohový kop rozehrál Arnold Mvuemba z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
    78. Marveaux přestřelil branku Monaka

78
    Vůbec ne špatná akce hostů, kdy se k míči ve vápně dostal Sylvain Marveaux, ale míč podebral a poslal ho vysoko nad branku... nakonec tam byla teč, roh pro Lorient.

77
    Lorient se v posledních minutách snaží, je aktivní a často se dostává na polovinu Monaka.

75
    Gabriel Boschilia přestřelil branku střelou uvnitř vápna.

74
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Kylian Mbappé Lottin.

73
    Domácí připravují střídání, do hry se chystá Kylian Mbappé Lottin.

72
    Danijel Subašić musí být opatrný při rozehrávce od vlastní branky.

70
    Danijel Subašić vykopává daleko od své branky, míč mají na polovině Lorientu domácí.

Martin Dvořák

Branky: 24. Boschilia, 28. Boschilia (B. Silva), 37. Germain, 59. Germain (Sidibé)

Karty:   90. Sidibé (ASM) – 11. Lautoa (LOR)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:12.
    AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Mendy – B. Silva (64. Lemar), Fabinho, Bakayoko (69. Moutinho), Boschilia – Germain (74. Mbappé Lottin), Falcao.
    Náhradníci: De Sanctis – Moutinho, Carrillo, Raggi, Lemar, Mbappé Lottin, N'Doram.

FC Lorient: Lecomte – Moreira, Peybernes, Ciani, Le Goff – Mvuemba, Lautoa (46. Mesloub), Cafú (46. Wakaso) – S. Marveaux, Waris, Cabot (46. Philippoteaux).
    Náhradníci: Delecroix – Koffi, Wakaso, Bellugou, Mesloub, Philippoteaux, Mara.

Rozhodčí: Delerue – Harchay, Jouannaud