Columbus – Carolina 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Los Angeles 4:2 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Washington 3:4 (po pr.)
Arizona – Tampa 5:3 (kon.) | Minnesota – Anaheim 5:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:7 (kon.)
San Jose – Colorado 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Pittsburgh – Boston 5:1 (kon.)
Ottawa – Columbus 6:7 (po pr.)
Philadelphia Flyers
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 22.01.2017, 01:10 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mě je to dnes vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou! (04:03:38)

3. Keith Kinkaid (NJD) 35 zák., 1 gól, 97,2%

Utkání je u konce! Devils si připisují na ledě Philadelphie výhru 4:1, skvělý výkon podal i brankář Keith Kinkaid!

Devils se dostali do vedení v osmé minutě, kdy se bekhendem prosadil Pavel Zacha. Odpověď na tuto branku přišla o tři minuty později, taktéž se prosadil nováček, Travis Konecny dostrkal puk za záda Keitha Kinkaida.

Druhá třetina patřila Devils, Kyle Palmieri rychle využil dvojnásobnou výhodu přesnou střelou z pravého kruhu. Vedení svého celku zvyšoval v poslední minutě třetiny Miles Wood.

Miles Wood se poté prosadil i podruhé. V přesilové hře těžil z výborné přihrávky Taylora Halla. Utkání se poté spíše dohrávalo, Flyers nedokázali najít recept na Keitha Kinkaida.

Střely na branku: 36:29

59:05
    Keith Kinkaid následně zneškodnil další pokus od modré čáry, nepřišel si na něj ani Mark Streit. Následná dorážka šla nad branku.

58:13
    Ďáblové se drží na puku a směrem dopředu jsou nyní aktivní. Toto utkání již neprohrají, do tabulky si připíšou důležité dva body.

57:18
    Nahození Stevena Santiniho od modré čáry ještě zkoušel tečovat Luke Gazdic. Spíše bitkař ale nakonec nenasměroval puk do branky.

56:44
    Devils se prodírali do útoku, ale následné nahození se jim nepovedlo zachytit. U puku jsou tak hokejisté Flyers.

55:27
    Utkání se jen dohrává. Aktivita obou celků do útoku není dobrá a spíše se bojuje o střední pásmo.

54:38
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nevidíme od nich nějaké střely či nebezpečné akce. Devils pozorně brání.

53:55
    Flyers mají posledních šest minut na nějaké zdramatizování. Devils ovšem hrají pozorně, dostávají se do protiútoků a svého soupeře do ničeho nepouští.

53:24
    Hra byla přerušena poté, co Kinkaidovi upadla maska. Uvidíme, jestli hostující brankář bude potřebovat nějakou opravdu své výstroje.

53:11

52:17
    Devils se brání dobře a blíží se výhře v tomto utkání. Flyers musejí začat od branky Stevena Masona, jenž vystřídal v brance Neuvirtha.

51:42
    Adam Henrique postupoval po levé straně do útoku, kde se jej pokoušel o puk obrat obránce. Ten jej hitoval, ale sám spadl.

51:11
    Hned po vhazování si nešťastně počínal Jon Merrill. Ten zahrál vysokou hokejkou do obličeje obránce a Philadelphie bude hrát přesilovku.

51:05
    Hra se rychle přesunula před branku Devils, kde se prezentoval svým zákrokem Keith Kinkaid. Po jeho zásahu následuje komerční pauza.

50:48
    Následně se přerušuje hra po dalším zákroku domácího brankáře. Pokračovat se bude vhazováním po jeho pravici.

David Panuška

Branky a nahrávky: 11. Konecny (Cousins, Provorov) – 8. Zacha (Josefson, Quincey), 36. Palmieri (Parenteau, Cammalleri), 40. Wood (Cammalleri, Santini), 45. Wood (Hall, Stollery)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (41. S. Mason) – Gostisbehere, Del Zotto, MacDonald, Provorov, Gudas, Streit – Read, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Cousins – Simmonds, B. Schenn, Konecny – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Lovejoy, Merrill, Severson, Quincey, Santini, Stollery – Palmieri, Zajac, Hall – Cammalleri, Henrique, Wood – Parenteau, Josefson, Zacha – Kalinin, Fiddler, Gazdic.

Rozhodčí: St. Laurent, O’Halloran – Cormier, Berg