Utrecht – Ajax 0:1 (kon.) | Excelsior – GA Eagles 1:1 (kon.) | Nijmegen – Kerkrade 2:0 (kon.)
Eindhoven – Heerenveen 4:3 (kon.)
SBV Excelsior
1:1 (1:1)
Go Ahead Eagles
Neděle 22.01.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 19. kolo

Tento zápas končí remízou. Obě branky padly v prvním poločase. Nejprve se hosté dostali do vedení, následně dokázal domácí celek vyrovnat. Ve druhém poločasu jsme sledovali klidnější pasáž hry, která už góly nepřinesla. (16:26:34)

90+3

90+3
    Domácí budou mít k dispozici ještě rohový kop. Hodně přetažený centr byl nepřesný.

90+2
    Jurgen Mattheij se dostal do zakončení, ale nevystřelil podle představ. Rohový kop pro domácí byl odvrácen.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu.

89
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Daniel Crowley, přichází Joey Groenbast.

88
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

86
    Dostáváme se do finální části druhého poločasu. Stav zápasu je vyrovnaný.

85
    Do rychlé akce se dostali domácí, které hlasitě podporují diváci. Zakončení se nepodařilo.

84
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Nigel Hasselbaink, přichází Mike van Duinen.

84
    Centr před branku se však vůbec nepovedl, a tak ze šance není vůbec nic.

83
    Rohový kop budou mít k dispozici hostující fotbalisté. Ti tak dostávají velkou šanci na vstřelení branky.

82
    Daniel Crowley se probojoval do zakončení, jeho střele chyběl větší důraz a přesnost.

81
    Domácí mají nyní více ze hry, snaží se přidat rozhodující branku. Hosté se tak musí bránit tlaku soupeře.

79
    Terell Ondaan měl na kopačce vedoucí branku zápasu. Dostal výbornou přihrávku. Měl čas na zakončení, ale střílel z první. Minul branku o malý kousek.

78
    Ryan Koolwijk se pokoušel odcentrovat míč před branku, kde byl jeho volný spoluhráč, ale přihrávka se nepodařila podle představ.

76
    Necelých patnáct minut zbývá do konce druhého poločasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry mají domácí, ti se ale nemohou prosadit.