Juventus – Lazio 2:0 (kon.) | Janov – Crotone 2:2 (kon.) | Palermo – Inter 0:1 (kon.)
Pescara – Sassuolo 1:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:0 (kon.) | Empoli – Udinese 1:0 (kon.)
Atalanta BC – Sampdoria 1:0 (kon.) | AS Řím – Cagliari 1:0 (kon.)
Juventus FC
2:0 (2:0)
S. S. Lazio
Neděle 22.01.2017, 12:30 • Juventus Stadium (Torino). • Italská Serie A • 21. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. (14:25:57)

Juventus si s poklidem dokráčel za třemi body, ve druhé půli sice měl ještě pár šancí, žádnou už nedokázal gólově zakončit. Mrzet jej to příliš nemusí, povinnost v podobě tří bodů má splněnou, Buffon si navíc připsal poměrně snadné čisté konto, neboť soupeř toho směrem dopředu dnes moc nepředvedl.

90+4

90+4
    A do třetice Pjaca, který osamocen před brankářem hlavou poslal míč pouze nad břevno. Dvě velké možnosti během zhruba šesti minut pobytu na hřišti, ale ani jedna nevyužita. Hlavní arbitr poté duel ukončil.

90+3
    Hostující tým ještě zastavuje ofsajd, zápas za chvíli skončí.

90+2
    Pjaca opět hlavním aktérem, když po kontaktu s protihráčem upadl v pokutovém území, hra ale pokračuje dál.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Držení míče: 57 % – 43 %.

88
    Nový muž na hřišti se mohl hned ukázat gólem, po pěkné souhře jeho týmu se zjevil osamocen na středu hřiště v dobré vzdálenosti od brány, jeho zakončení však bylo hodně špatné, mezi tři tyče se vůbec netrefil.

87
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Marko Pjaca.

86
    Domácí drží míč v bezpečné vzdálenosti od své brány, hostům se hodně rychle krátí čas.

83
    Žlutou kartu dostává Marco Parolo (S. S. Lazio).

82
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Tomás Rincón.

81
    Nedorozumění v útočné souhře a hosté zbytečně přichází o míč.

80
    Nevypadá to, že by se ve druhé půle diváci dočkali branky, ani Juventus není tak nebezpečný, jako v úvodních 45 minutách, třebaže měl jednu velkou šanci. Uvidíme, zbývá deset minut.

78
    Nebezpečnou situaci dokázali domácí odvrátit a míč končí v bezpečné vzdálenosti od jejich brány.

76
    Už to vypadalo, že se Immobile dostane do šance, míč však "zapomněl" za sebou a do zakončení se tak nedostal.