Juventus – Lazio 2:0 (kon.) | Janov – Crotone 2:2 (kon.) | Palermo – Inter 0:1 (kon.)
Pescara – Sassuolo 1:3 (kon.) | Bologna – Turín 2:0 (kon.) | Empoli – Udinese 1:0 (kon.)
Atalanta BC – Sampdoria 1:0 (kon.) | AS Řím – Cagliari 1:0 (kon.)
Delfino Pescara 1936
1:3 (0:1)
US Sassuolo Calcio
Neděle 22.01.2017, 15:00 • Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia, Pescara • Italská Serie A • 21. kolo

Tento zápas tak je za námi a domácí v něm asi zaslouženě prohráli – na začátku druhého poločasu sice dokázal srovnat za Pescaru Bahebeck chytrou tečí, ale následně se vedení opět vrátilo Sassuolu. Za to se nejprve prosadil Pellegrini hlavou, aby následně výhru svého celku pečetil svým dnešním druhým gólem veterán Matri. Když pár minut před koncem nedal penaltu domácí Biraghi, bylo jasno, že hosté si body utéct nenechají a stadion Delfina vyloupí.

Ode mne je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek tohoto víkendu. (16:59:06)

90+3

90+2
    Nastaveny jsou tři minuty nad rámec hrací doby a domácí celek už asi šanci na body ztratil, i když se o nějaký zvrat ještě snaží.

90
    S kartami se roztrhl pytel, teď ji vidí i Politano, který zakopl míč před vhazováním soupeře a sudí tak neměl jinou možnost.

89
    U postranní čáry trochu přitvrdil Antei, který svým skluzem trefil nohu Biraghiho a vidí tak žlutou kartu.
    88. Penalta Biraghniho zneškodněna Consiglim!

88
    Ale penalta není proměněna! Kopat ji šel Biraghi, který ji poslal poměrně nepovedeně kousek nalevo od prostředku branky a Consigli míč vyrazil do bezpečí!

88
    No a ve vápně podrazil Memushaje gólman Consigli, takže se bude kopat penalta! Delfino tak má jedinečnou šanci na snížení.

86
    V posledních minutách se domácí celek dostává stále více a více do šancí, takže je tu ještě možnost určitého pokusu o zvrat.

84
    Dalším napomínaným hráčem v dnešním zápase je domácí Cristante, který se rozčiloval po souboji ve vápně, který sudí pustil a musí tak být zklidněn tímto způsobem.

83
    I nadále sledujeme poměrně jasnou záležitost, Sassuolo v pohodě drží míč ve své moci a nedokážu si představit, co by se muselo stát, aby se to změnilo.

81
    Naposledy střídání využívají i trenéři Sassuola – na hřišti pro dnešek končí velice dobře hrající Pellegrini, toho pro zbytek zápasu nahradí Duncan.

79
    Domácí jsou jako ohromeni a vůbec nevědí, co mají hrát – míč tak drží převážně hosté, kteří na útočné polovině kontrolují vývoj zápasu.

77
    Ve středu pole došlo k dalšímu faulu, tentokrát se provinil Mazzitelli a hra je tak znovu přerušena.

75
    Poslední střídání využívají domácí borci, ti posílají do hry Benaliho, který nahradí Codu.

75
    Ve vápně se nakonec dostal k jakémusi pofidérnímu zakončení Politano, míč mu ale hodně sjel po noze a skončil vedle.

74
    Hosté dnes podruhé střídají, na hřišti končí Matri, nahrazuje ho Defrel – hostující útočník tak hattrick nedá.
    73. Alessandro MATRI - 1:3

73
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Tak jsem to nakonec zakřikl a hosté přidávají další gól, který je posouvá hodně blízko zisku tří bodů – na míč do vápna si z druhé vlny parádně naběhl veterán ALESSANDRO MATRI, který se nemýlil ani podruhé a krásným lobem z velkého úhlu nachytal Bizzarriho!

Ondřej Hradecký

Branky: 56. Bahebeck (Biraghi) – 1. Matri (Pellegrini), 65. Pellegrini (L. Mazzitelli), 73. Matri (Pellegrini)

Karty:   16. Caprari (PES), 20. Coda (PES), 44. Bruno (PES), 84. Cristante (PES) – 25. Matri (SAS), 39. D. Berardi (SAS), 44. Pellegrini (SAS), 89. Antei (SAS), 90. Politano (SAS)

Neproměněná penalta: 88. Biraghi (PES), brankář Consigli zneškodnil

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 11:23.
    Delfino Pescara 1936: Bizzarri – Fornasier, Stendardo, Coda (75. Benali), A. Crescenzi – Cristante, Bruno, Biraghi – Verre (63. Memushaj), Caprari – Bahebeck (66. Pepe).
    Náhradníci: Aldegani, Fiorillo – Benali, Cerri, Cubas, Delli Carri, Memushaj, Pepe, Mitrita, Kastanos.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola (54. Antei), Cannavaro, Acerbi, Peluso – L. Mazzitelli, Pellegrini (81. Duncan), Aquilani – D. Berardi, Matri (74. Defrel), Politano.
    Náhradníci: Pegolo, Costa – Antei, Defrel, Sensi, Pierini, Ricci, Duncan, Dell'Orco, Letschert, Ragusa, Adjapong.