Kladno – Boca Chotěboř 6:2 (kon.) | HERD Hradiště – Mladá Boleslav 7:4 (kon.) | FTZS Liberec – COMBIX Ústí n/L 14:7 (kon.)
FK Kladno
6:2 (1:0)
FK Boca Chotěboř
Neděle 22.01.2017, 18:00 • SH BIOS Kladno • 2. Futsal liga západ • 15. kolo

Dnešní duel je u konce. Po nepříliš zajímavém prvním poločase vedli domácí, ovšem hosté dokázali během krátké chvíle utkání otočit. Kladno v závěrečné polovině druhého poločasu přidalo a došlo si pro snadnou výhru o čtyři branky. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera. (19:25:26)

39:30
    Střelu Jarába odvrací na rohový kop brankář Benc.

38:58
    Hosté se ještě sympaticky snaží alespoň snížit.

38:05
    Veselý se snažil na pravé straně uvolnit Jarába, ten ale na míč nedosáhl.

37:43
    Střela Tomáše Novotného přesná nebyla.

36:44
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po křižné přihrávce od Jiřího Veselého vypálil tvrdě z mírného úhlu JOSEF FUJDIAR a brankář Benc nedokázal udržet míč před brankovou čarou. Asistence: Jiří Veselý.

36:20
    Hosté zkoušejí power-play.

35:53
    Chotěboř si bere oddechový čas.

35:51
    Po dlouhém nákopu brankáře Pavla Dvořáka přehodil ŠIMON PROCHÁZKA hostujícího strážce a vracející se obránce Chotěboře už nezabránil míči v cestě do sítě. Asistence Pavel Dvořák.

35:19
    Hosté mají na kontě už pátý akumulovaný faul!

35:04
    Dvořák bude odkopávat od vlastní branky.

34:18
    Domácí zvyšují náskok a jsou blízko ke třem bodům. PAVEL CAIZL napoprvé nepropálil Bence, ovšem poté zamířil do sítě krásným obloučkem. Bez asistence.

33:58
    Caizl čekal před brankou a nezakončil, na druhé straně hosté zazdili brejk dva na jednoho.

33:30
    Střelu Klimeše zlikvidoval Koubek, poté se neprosadil kapitán hostů Tomáš Novotný.

33:13
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

32:22
    Po nepřesné rozehrávce domácích rozehrává Chotěboř.

31:50
    Jan Novotný kulhá na střídačku, domácí mají na kontě tři fauly.

31:50
    Caizl fauluje Jana Novotného a po zásluze dostává žlutou kartu.

Viktor Sandev

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 19. Jaráb (Junek), 29. Koubek (Jaráb), 31. Moravec (vla.), 35. Caizl, 36. Procházka (Dvořák), 37. Fujdiar (Veselý) – 26. Kratochvíl (Novotný), 27. Kratochvíl (Novotný)

Karty:   32. Caizl (KLA)

FK Kladno: Dvořák – Koubek, Veselý, Jaráb, Fujdiar, Vokoun, Caizl, Junek, Procházka, Vašák
    Trenér: Jakub Jiránek

FK Boca Chotěboř: Benc – Čapek, Moravec "C", Odvářka, Kratochvíl, T. Novotný, Klimeš, J. Novotný
    Trenér: Miloš Moravec

Rozhodčí: Vaněk – Říha, delegát: Švagr