Chile – Bahrajn 35:30 (kon.) | Saúdská Arábie – Argentina 22:24 (kon.) | Bělorusko – Švédsko 22:41 (kon.)
Maďarsko – Dánsko 27:25 (kon.) | Německo – Katar 20:22 (kon.) | Chorvatsko – Egypt 21:19 (kon.)
Saúdská Arábie
22:24 (8:10)
Argentina
Neděle 22.01.2017, 16:00 • Brest Arena, Brest • Mistrovství světa

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Argentiny vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:42:12)

Argentina své vedení ve druhé půli postupně navyšovala. Ovšem na vedení o více než pět branek nedosáhla. Navíc v závěru zápasu vyšla z koncentrace, což ji málem stálo vítězství. Saúdská Arábie totiž v posledních šesti minutách mocně stáhla náskok hráčů z Jižní Ameriky na pouhou jednu branku. Poslední slovo v zápase ale měli přeci jen Argentinci, za něž se trefil Pizarro, který tak rozhodl o těsné výhře Argentiny 24:22. Zatímco v nadcházejících dnech čeka Argentinu souboj o konečné 17. místo, Saúdskou Arábii čeká boj o konečné 20. místo.

Saúdská Arábie – Argentina 22:24 (8:10)

Nejvíce branek: Al-Abbas 6/4, Al-Abdulali 5, Al-Abbas 5 – Pizarro 6, Simonet 4, Vainstein 3.
    Rozhodčí: Ivan Pavićević, Miloš Ražnatović (oba MNE).
    Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0.
    Vyloučení: 6:3.

Konec zápasu. (22:24)

60
    Je tomu tak! Střela Al-Abbase v samém závěru druhé půle byla zblokována. Argentina tedy vítězí v dramatické koncovce 24:22! (22:24)
    60
    Pizarrova trefa zřejmě bude jednou z posledních, která navíc s největší pravděpodobností rozhodne o výhře Argentiny. (22:24)

60
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu. (22:23)

59
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Argentiny. (22:23)

59
    Trenér Argentiny na tento vývoj nemůže reagovat jinak než oddechovým časem. (22:23)
    59
    Došlo na má slova! Al-Abbas, který skóroval před malou chvílí se nemýlí ani minutu před koncem! Argentina tak vede už pouze o jednu branku! (22:23)
    59
    No podívejme se! Abdullah Al-Abbas je dalším střelcem v závěru zápasu. Argentincům začíná "téci do bot". (21:23)
    58
    Závěr zápasu bude ještě hodně napínavý. Al-Salem snižuje na rozdíl tří branek, které se dají během dvou a půl minuty bez problémů odmazat. (20:23)
    57
    Al-Mohsin se ještě stihl zapsat v dnešním zápase mezi střelce. Tento typicky obránce vstřelil ojedinělou branku. (19:23)

57
    Dvojí rána Moscariella je pokaždé zblokována obranou soupeře, od které se míč odráží do rukou brankáře. (18:23)
    55
    Al-Abbas přidává už čtvrtou trefu ze sedmimetrového hodu. Ztráta na Argentinu je i tak stále o pět branek. (18:23)

55
    Saúdská Arábie má k dispozici sedmimetrový hod! (17:23)
    54
    Na jeho trefu reaguje Simonet stejnou mincí – brankou. (17:23)
    54
    Jenže hráči ze Saúdské Arábie se nechtějí smířit s osudem zápasu a ještě něco s ním chtějí udělat. Nyní to prokázal úspěšným zakončením Al-Abdulali. (17:22)
    54
    Pizarrova pátá branka v utkání. Brankář Al-Salem neměl na jeho dělovou ránu z kroku šanci zareagovat. (16:22)