Chabarovsk – HC Slovan 1:2 (kon.) | Vladivostok – Záhřeb 4:1 (kon.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.)
Jokerit – Barys 3:4 (po pr.) | Riga – Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Admiral Vladivostok
4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Úterý 24.01.2017, 10:30 • Fetisov Arena • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (12:59:04)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jakub Krejčík (ZAG) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:57
    Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:21
    Lukáš Kozák (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 5:20

Právě skončilo utkání mezi Admiralem Vladivostok a Medveščakem Záhřeb. Po dvou třetinách a dvou brankách Roberta Saboliče a Pavla Makarenka si domácí vypracovali slibný náskok 4:1, který jim dával velké šance do poslední periody. Hlavně v jejím úvodu bylo možno vidět zajímavé příležitosti na obou stranách, avšak v poslední části třetiny se duel spíš dohrával. Vladivostok si dnes tedy připisuje velmi důležité body po vítězství 4:1.

59:38
    Giroux byl odzbrojen v útočném pásmu a dopředu spěchali domácí. Ti však rovněž svou možnost nevyužili a utkání končí.

59:00
    Byla ohlášena poslední minuta zápasu.

58:30
    Glumacův mohutný nápřah a následnou střelu zastavil obětavým zákrokem jeden z domácích hokejistů. Puk se poté tak tak došoural k Serebrjakovovi.

57:50
    Kazakov nabral rychlost ve středním pásmo po překročení útočné třetiny vypálil na Garnetta, který jeho pokus vyráží do rohu kluziště.

56:32

55:49
    Kotouč je znovu ve středním pásmu a Záhřeb se pro něj tedy musí vracet.

55:24
    Domácí hrají ve čtyřech.

55:10
    Domácím se podařilo vyhodit. Hostům dnes opravdu není přáno.

54:32
    Oddechový čas pro hosty.

54:32
    Tak že by přeci jen šance pro Záhřeb? Domácí jdou totiž do tří a následovat bude zhruba minutová přesilovka Medveščaku 5 na 3. Menší trest pro Volčenkova za podražení.

53:50
    Záhřebu se povedl pohodlný přechod přes modro čáru. Poté následovala střela z pravého kruhu, proti které musel zasahovat Serebrjakov.

53:24
    Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Michail Fisenko – 2 min., podražení).

52:59
    Slibná možnost pro hosty. I ta však po střele z voleje z prostoru mezi kruhy zůstává nevyužita.

52:24
    Zpoza brány se dostal k bekhendovému zakončení jeden z domácích, ale nepodařilo se mu kotouč zvednout dostatečně vysoko, a tak trefil pouze připraveného Garnetta.

51:55
    Medveščak se nyní snažil o snížení, ale opět ztroskotal do pozorné obraně Admiralu.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. Sabolič (Tkačjov, Blum), 23. Sabolič (Tkačjov, Sajustov), 31. Makarenko (Bartulis, Blum), 37. Makarenko – 22. Lessio (Bezina, J. Krejčík)

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Mnacjan, Zemčjonok, Sigarjov, Kurašov – Sabolič, Tkačjov, Sajustov – Gorškov, Wright, Krasnoslobodcev – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – M. Plotnikov, Fisenko, Alexejev.
    Medveščak Záhřeb: Garnett (Gajdučenko) – Parlett, Bezina, Katic, J. Krejčík, D. Smith, T. Larkin, Kozák – Bolduc, Lessio, A. Giroux – Smejkal, Glumac, K. Voronin – Zanoški, Perkovich, Arkalov – Mahbod, Miličić.

Rozhodčí: Kislov, Fraňo – Šalagin, Šišlo