Chabarovsk – HC Slovan 1:2 (kon.) | Vladivostok – Záhřeb 4:1 (kon.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.)
Jokerit – Barys 3:4 (po pr.) | Riga – Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
Dinamo Riga
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 24.01.2017, 18:30 • Arena Riga • KHL

Zápas je tak za námi a nakonec pro sebe ten bonusový jeden bod dokázali získat domácí hráči Dinama Riga! Jediným úspěšným střelcem v nájezdech totiž byl Filipp Toluzakov a jelikož na jeho trefu nedokázal Chanty-Mansijsk reagovat, musí se dnes spokojit pouze s jedním bodem.

Ode mě je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek úterního večera! (21:01:49)

Filipp TOLUZAKOV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Riga.
    Autorem vítězné branky je FILIPP TOLUZAKOV.

3. série
    1:0
    Jegor Ivanov na druhé straně nic nevymýšlel a snažil se jednoduše zasunout puk mezi betony Kalninše, to se mu ale nepovedlo a tak dnešní zápas vyhraje Riga.

3. série
    1:0
    Tak nakonec se prosazuje Filipp Toluzakov, který svým blafákem pod břevno dokázal prostřelit Šaryčenkova v těchto nájezdech poprvé.

2. série
    0:0
    Na úspěšného střelce stále čekáme – není jím ani Alexejev, jehož tvrdou ránu vyrazil za branku Kalninš.

2. série
    0:0
    Neuspěl ani Darzinš, který se snažil rozhýbat Šaryčenkova, na puk ale nakonec nedosáhl a hostující gólman ho tak vyrazil.

1. série
    0:0
    Na druhé straně začal svým nájezdech Kurjanov, ten ale pouze trefil veprostřed branky stojícího Kalninše.

1. série
    0:0
    Jako první jel Meija, domácí kapitán ale branku Šaryčenkova nakonec vůbec neohrozil a jeho střela šla mimo.

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi i prodloužení a jelikož v něm branka nepadla, uvidíme i samostatné nájezdy. Největší šanci v něm měli hosté, kteří hned v úvodu pálil do břevna, ale gól z toho nebyl a o bonusovém bodu se tedy ještě rozhodne.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:38
    Na samém konci této pětiminutovky získala puk ve vlastním obranném pásmu Jugra a jelikož se následně provinila ofsajdem, je skoro jasné, že uvidíme i nájezdy.

63:23
    Je to právě domácí Dinamo, které v poslední minutě přebralo iniciativu a snaží se dosáhnout té rozhodující trefy, ovšem zatím se to nedaří.

62:39
    K první střele prodloužení se dostali i domácí, konkrétně to zkoušel Kulda, ale jeho důrazný pokus srazil jeden z obránce do ochranné sítě.

61:29
    Doposud jsou o hodně aktivnější hosté, kteří působí dojmem, že o bonusový bod stojí více a dostávají se do poměrně hodně akcí v útočné třetině, zatím z toho ale branka nebyla.

60:34
    No a hned po začátku prodloužení duní břevno Kalninšovy branky – do toho z otočky pálil dobře postavený Lapenkov, sudí ihned rozpažili!

60:01

Ondřej Hradecký

Branky a nahrávky: 44. Jerofejevs (Toluzakov, Tim Sestito), rozh. náj. Toluzakov – 55. J. Ivanov (Kulik, Kurjanov)