Chabarovsk – HC Slovan 1:2 (kon.) | Vladivostok – Záhřeb 4:1 (kon.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:4 (po pr.)
Jokerit – Barys 3:4 (po pr.) | Riga – Chanty-Mansijsk 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
5:4 (2:1, 2:2, 0:1 - 1:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 24.01.2017, 17:30 • Minsk Arena • KHL

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (20:09:05)

Československá stopa v utkání

Petr Koukal (JEK) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:15
    Michal Čajkovský (JEK) 1+1, 5 střel, čas na ledě 21:08

Střely na branku: 27 – 26

Je dobojováno! Dinamo Minsk si nakonec zajistil vítězství v prodloužení! To netrvalo moc dlouho. Domácí se ihned vydali do útoku, Fredrik Pettersson podržel kotouč a Marc-Andre Gragnani vystřelil domácím bonusový bod za výhru!

60:36 Marc-Andre GRAGNANI - 5:4

60:36
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Dinamo Minsk vítězí! Fredrik Pettersson podržel puk v útočném pásmu, poslal jej na modrou čáru a MARC-ANDRE GRAGNANI propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Fredrik Pettersson.

60:10
    Domácí celek uspěl na vhazování do prodloužení. Dinamo se ihned hnalo do útoku, ale Fredrik Pettersson branku neohrozil.

60:01

Šedesát minut základní hrací doby nám rozuzlení nepřineslo! Necelé dvě minuty před koncem totiž vyrovnal Alexandr Torčeňuk, který poslal duel do prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    58:14 Alexej SIMAKOV - 4:4

58:14
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Hostům se podařilo vyrovnat v samotném závěru utkání! Alexej Simakov nahodil puk od modré čáry a jeho tečoval za záda bezmocného brankáře ALEXANDR TORČEŇUK! Asistence: Alexej Simakov.

58:00
    Probíhájí poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:19

57:05
    Scrivens sice neviděl nahození od modré čáry, ale nakonec při něm stálo štěstí a domácí brankář našel kotouč ve své lapačce.

56:15
    Další akci Jekatěrinburgu navíc zastavuje přihrávka rukou ve středním pásmě. Hra se přestěhuje před klec hostujícího celku.

56:00
    Vyloučený Kulakov ihned po svém návratu na led vyhodil puk přes celé kluziště. Hostům se krátí čas na vyrovnání.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Lisovec (Pettersson, Ellison), 17. Ellison (Pettersson), 31. Palushaj (Gragnani, Ellison), 37. Graborenko (Pettersson, Gragnani), 61. Gragnani (Pettersson) – 10. A. Garejev (Koukal, Žuravljov), 25. Čajkovský (A. Garejev), 25. Michnov (Megalinskij, Čajkovský), 59. Simakov (Simakov)

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Lalande) – Chenkel, Šinkevič, Gragnani, Gotovec, Graborenko, Lisovec – Pavlovič (C), Stas, Drozd – Ellison (A), Pettersson, Palushaj – S. Kosticyn (A), Matěruchin, Kovyršin – An. Stěpanov, Kulakov, N. Komarov – Karaban.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Lisutin (33. Sochatskij) – Žuravljov, Megalinskij (A), Čajkovský, Alexej Vasilevskij, V. Vasiljev, Timašov, Kivistö, Ščemerov – Michnov (C), Koukal, A. Garejev – Golyšev, Tičar, Čistov – Simakov, Torčeňuk (A), Česalin – Ivašov, A. Romanov, Gubin.

Rozhodčí: Bondar, Buturlin – Kučava, Sivov