Zlín – Zlaté Moravce 1:2 (kon.) | Podbrezová – Frýdek-Místek 0:0 (kon.) | Sparta – Ružomberok 5:0 (kon.)
Arka – Kluž 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Beroe 3:1 (kon.) | Jagiellonia – Pandurii 0:1 (kon.)
FC Zlín
1:2 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Úterý 24.01.2017, 12:30 • Vršava (UMT), Zlín • Přípravný zápas

Domácí Fastav Zlín byl v prvním poločase výrazně lepší, jenže Vukadenović žádnou ze slibných brankových příležitostí využít nedokázal, když v největší šanci orazítkoval tyč. Po přestávce podržel Zlaté Moravce střídající brankář Dominik Holec a na opačné straně udeřil střídající Róbert Gešnábel. Zlín byl sice za svou aktivitu nakonec odměněn a zásluhou Josefa Hnaníčka šest minut před koncem vyrovnal, poslední slovo ale měli hosté, když se nádhernou technickou střelou z volného přímého kopu prosadil Karol Karlík. Utkání by sice slušela více remíze, nicméně, z vítězství se radují hráči slovenského týmu. Konečný výsledek: FC Fastav Zlín 1 FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble 2. (14:28:54)

90+1

90
    Zlaté Moravce daly gól! KAROL KARLÍK se postavil k rozehrání volného přímého kopu a nádhernou střelou v poslední minutě utkání zatočil míč do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Zlaté Moravce opět vedou a zlínští fotbalisté už mají minimum času na vyrovnání.

89
    Zlaté Moravce budou zahrávat v blízkosti pokutového území další velmi nebezpečný volný přímý kop a mají šanci utkání utočit na svou stranu. Běží 89. minuta utkání!

88
    Střídající Vít Mlýnek se řítil do slibné šance, jeho následná střela ale byla zablokována a míč se od něj odrazil do zámezí.

86
    Bartolomeu centroval z pravého křídla, slovenský brankář byl ale na přední tyči připraven a ukryl míč v náručí.
    84. Josef HNANÍČEK - 1:1

84
    Zlín právě vstřelil branku!
    JOSEF HNANÍČEK si krásně naběhl do šestnáctky na centr z levého křídla a hlavou z blízkosti zamířil vedle levé ruky brankáře Holce, který zůstal přikovaný k zemi, k pravé tyči – 1:1!

82
    Ibrahim Traoré fauloval v blízkosti šestnáctky a za svůj ostrý skluz viděl žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Dame Diop, přichází Vít Mlýnek.

80
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Zoran Gajič, přichází Martin Mlýnek.
    76. Róbert GEŠNÁBEL - 0:1

76
    Zlaté Moravce daly gól! Zlaté Moravce rozjely po levém křídle krásnou akci a po zablokovaném přízemním centru se dostal k odraženému míči RÓBERT GEŠNÁBEL, který pěknou přízemní střelou zamířil přesně k bližší levé tyči – 0:1!

74
    Zlaté Moravce se snaží po přestávce napadat rozehrávku Zlína, zatím se ale do žádné velké šance nedostal.

70
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Štípek, přichází Bačo.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Kopečný, přichází Hnaníček.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jugas, přichází Janíček.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Matejov, přichází Hubáček.

69
    Holec bez problému stáhl míč ze vzduchu do svého náručí a hosté se po rozehrání rohového kopu k ničemu nedostali.

68
    A znovu Róbert Gešnábel, který byl byl faulován v blízkosti šestnáctky a vzápětí se sám ujal rozehrávky volného přímého kopu, jeho střela ale byla zablokována a míč skončil vedle levé tyče! Zlaté Morarvce bude rozehrávat rohový kop.
    67. Střídající Róbert Gešnábel pálil zpoza vápna těsně nad.