Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
New York Islanders
4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Středa 25.01.2017, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL
    Domácí tým se raduje z výhry v tomto zápase.

Domácí rozhodli celé utkání dvěma zásahy na začátku třetí třetiny, kdy odskočili do vedení 4:1 a zápas už nepustili. Islanders byli celkově lepší minimálně po čtyřicet minut ne-li víc. Zároveň se jim podařilo vyhnat Bobrovského z branky, což se nestává zrovna dvakrát často. V našlapané spodní polovině východní konference se Tak Ostrované posouvají na 11. místo, zatímco Columbus zůstává nadále druhý. (03:40:44)

59:52
    Ještě je tu zakázané uvolnění v podání domácích.

59:40
    Oddechový čas si vybírají Ostrované.

59:29
    Další vyhození v podání domácího týmu.

59:06
    Hosté musí pro kotouč za vlastní branku. Vteřiny jim přitom utíkají.

58:46
    Werenskiho střela končí v protějším rohu.

58:29
    Columbus zkouší hrát bez gólmana.

58:01
    Poslední dvě minuty závěrečného dějství.

57:30
    Islanders mají závěr zápasu ale plně pod kontrolou a hraje se ve třetině Columbusu.

55:44
    Werenski ale vyčkává s pukem za vlastní brankou a odtud hosté rozhodně zápas nezdramatizují.
    54:39 Cam ATKINSON - 4:2

54:39
    Columbus právě vstřelil branku!
    Malá naděje pro hosty tu ještě je. CAM ATKINSON zachytil nepovedené vyhození domácích a střelou zápěstím z mezikruží prostřelil Greisse. Bez asistence.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:52
    Po delší době se hraje i před Greissem. Gólman Ostrovanů však nemusí zasahovat.

51:49
    Giontu se snažil stínovat Johnson. Domácí útočník se ale i tak dostal ke střele. Korpisalo si však s jeho střelou poradil a kotouč přikryl.

50:16
    Columbus je evidentně mimo z probíhajícího zápasů a neví už ani, jak pomalu založit útok. domácí fanoušci si zase zápas užívají a stadionem probíhá mexická vlna.

48:43
    Zakázané uvolnění hostů.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 23. N. Kuljomin (Jo. Bailey), 37. N. Kuljomin (de Haan, Tavares), 41. B. Nelson (Leddy, Pelech), 46. Chimera – 9. N. Foligno (R. Murray, Wennberg), 55. Atkinson

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Pelech, Leddy, Boychuk, Hickey, Seidenberg, de Haan – Jo. Bailey, Tavares (C), Ladd (A) – Gionta, R. Strome, B. Nelson – Clutterbuck (A), Cizikas, N. Kuljomin – Chimera, Quine, Prince.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (46. Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Prout, J. Johnson, Harrington, R. Murray – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – J. Anderson, Dubinsky (A), Jenner (A) – Atkinson, W. Karlsson, Hartnell – Gagner, Sedlák, Calvert.

Rozhodčí: Joannette, Meier