Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
Nashville Predators
4:5 (1:0, 1:2, 2:2 - 0:1)
Buffalo Sabres
Středa 25.01.2017, 02:10 • Bridgestone Arena, Nashville (kapacita 17113 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:14:09)

Československá stopa v dnešním zápase:

nikdo

1. Jack EICHEL (BUF) – 2+0, 4 střely, účast na ledě +1, čas na ledě 20:25, vítězný gól

Největší čas na ledě: Ryan Ellis 25:45 – Rasmus Ristolainen 29:54

Branky a nahrávky: 9. Forsberg (Järnkrok, Irwin), 38. McLeod (Y. Weber), 46. Arvidsson (Johansen, Neal), 51. Neal (Järnkrok, Ribeiro) – 33. Girgensons (E. Kane, Franson), 40. Eichel (Franson, Bogosian), 55. B. Gionta (Girgensons, Moulson), 59. Okposo (Reinhart), 63. Eichel (Fedun, Lehner). Diváci: 17113 (vyprodáno). Rozhodčí: St. Laurent, O'Halloran – Gibbs, Pancich.

Fantastickou podívanou nabídl dnešní zápas mezi Nashvillem a Buffalem. Diváci se rozhodně nenudili, utkání nabídlo celkem devět branek. Sabres se povedl především závěr utkání, ve kterém ukořistili cenný zisk dvou bodů z Bridgestone Arény.

Utkání otevřel v 9. minutě ve formě hrající domácí útočník Filip Forsberg, který při vlastním oslabení potrestal pasivní hru hostů. Buffalu se podařilo vyrovnat až v 33. minutě, když se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval Zemgus Girgensons.

Nashville si vzal vedení na svou stranu rychle zpátky, v nepřehledné situaci se v 38. minutě prosadil Cody McLeod. Ještě v závěru druhého dějství ale znovu vyrovnal svou první brankou v zápase Jack Eichel.

Když pak ve třetí třetině Predators odskočili na rozdíl dvou branek díky trefám Viktora Arvidssona a Jamese Neala, tak už málokdo čekal nějaký zvrat v závěru. Ten ale přišel. V 55. minutě snížil na rozdíl jedné branky hostující kapitán Brian Gionta.

Vyrovnání přišlo minutu před koncem, když se po dobré práci Reinharta za brankou prosadil Kyle Okposo a poslal za stavu 4:4 zápas do prodloužení. To v jeho polovině rozsekl parádní individuální akcí Jack Eichel.

Buffalo tak překvapivě odváží z Nashvillu vítězství 5:4 v prodloužení, Predators se musí smířit se ziskem jednoho bodu.
    Mladík Jack Eichel rozhodl tento zápas.

62:35 Jack EICHEL - 4:5

62:35
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hosté berou z dnešního zápasu dva body, v prodloužení o tom rozhoduje fantastickou individuální akcí JACK EICHEL! Mladý útočník Sabres rozjel sám celou akci, v útočném pásmu se z levé strany stáhl do prostoru mezi kruhy, odkud vypálil nechytatelnou a přesnou ránu! Asistence: Taylor Fedun a Robin Lehner.

61:58
    Kotouč skončil pod Lehnerovou lapačkou, ten jej ale velmi rychle posunul na své spoluhráče, aby se nevhazovalo před jeho brankou.

61:22
    Až nyní se povedlo Nashvillu vystřídat, Ellis nepustil do šance Kana a na druhé straně se do zakončení dostal Filip Forsberg.

61:00
    Sabres prostřídali své řady, naopak domácí hráči zůstávají stále od prvního střídání na ledě.

60:37
    Buffalo se usadilo s kotoučem v útočném pásmu, svižná střela Jacka Eichela skončila nad brankou.

60:10
    Ihned po vhazování vzniklo přečíslení dvou na jednoho v podání hostů, které vyřešil Kyle Okposo střelou do připraveného Sarose!

60:01

Šedesát minut o vítězi dnešního klání nerozhodlo, Sabres se v závěru povedlo stáhnout dvoubrankové manko a za stavu 4:4 tak bude následovat prodloužení!