Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (2:3 po s.n.)
Winnipeg Jets
3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
San Jose Sharks
Středa 25.01.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mne je to vše, přeji příjemný zbytek dne. (04:49:17)

San Jose vyhrálo šestý zápas v řadě.

Konec! Viděli jsme zajímavý zápas plný skvělých momentů, který rozhodl Patrick Marleau gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny. Sharks si tak odváží výhru a prodlužují vítěznou sérii už na šest zápasů! Z emočně naladěné arény ve Winnipegu se s vámi loučím.

59:45
    Arénou zní pískot fanoušků směrem k sudím.

59:43
    Rozhodčí oznamuje, že gól se nebude ani zkoumat, jelikož podle komise v Torontu branka padla až po přerušení hry. Neskutečný závěr zápasu!

59:43
    Rozhodčí jde ještě na video!

59:43
    Domácí zatlačili Sharks v pásmu a po zmatku v brankovišti viděli puk v síti, ovšem ten se tam dostal až po písknutí rozhodčího.

58:40
    Hosté si berou oddechový čas.

58:20
    Pavelec míří z branky! Domácí to zkusí v šesti.

57:59
    Marleau mohl přidat další gól, když tečoval kotouč těsně před brankou, ale Pavelec byl proti!

57:19
    Burns zblokoval nahození z hole Lowryho, a tak se hra otáčí zpět do pásma domácích.

56:55
    Domácí tak musí zvýšit svůj tlak v útočném pásmu, pokud chtějí dnes získat alespoň jeden bod!
    55:27 Patrick MARLEAU - 3:4

55:27
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné! Včerejší čtyřgólový hrdina dává čtyři minuty před koncem dnešního zápasu možná rozdílový gól. Carpenter to udělal naprosto skvěle, navedl na sebe dva hráče a pak zpoza branky křížnou přihrávkou našel PATRICKA MARLEAUA, který pouze nasměroval puk do naprosto odkryté klece. Asistence: Ryan Carpenter a Brenden Dillon.

54:26
    Hraje se ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se nedokáže na delší dobu usadit v útočné třetině.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 8. Little (Morrissey, Byfuglien), 39. Copp (Wheeler, Byfuglien), 44. Little (Laine) – 4. Burns (Couture, J. Thornton), 21. Couture (Bødker, Marleau), 50. M. Karlsson, 56. Marleau (Carpenter, Dillon)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hellebuyck) – Morrissey, Byfuglien, Enström, Trouba, Stuart, Postma – Ehlers, Scheifele, Laine – Copp, Little, Wheeler – Matthias, Lowry, Armia – B. Tanev, Petan, Thorburn.
    San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Bødker – Labanc, Tierney, J. Ward – Meier, Carpenter, Goodrow.