Boston – Detroit 4:3 (po pr.) | New Jersey – Los Angeles 1:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:2 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 0:3 (kon.) | Montreal – Calgary 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 3:0 (kon.)
Winnipeg – San Jose 3:4 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:5 (po pr.) | Chicago – Tampa 2:5 (kon.)

3. Patrick Eaves (DAL) 1+0 (05:31:38)
    Minnesota opouští Dallas se ziskem dvou bodů.

V tomto zápase vyhrává Minnesota nad Dallasem po samostatných nájezdech 3:2. Po první třetině vedli Wild. Jednobrankový náskok ve druhé třetině navýšili. Pak ale domácí dokázali vyrovnat. Rozhodující nájezd proměnil Chris Stewart.

65:00 Chris STEWART - 2:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Minnesota Wild.
    Autorem vítězné branky je CHRIS STEWART. Počkal si na první pohyb brankáře, a pak poslal puk do branky.