Hr. Králové – Prostějov 6:0 (kon.) | Olomouc – Brno jun. 5:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Brno – Trnava 1:1 (kon.) | Jihlava – Vlašim 2:3 (kon.) | Karviná – Ostrava 0:5 (kon.)
Třinec – Hlučín 5:0 (kon.)
MFK Karviná
0:5 (0:3)
FC Baník Ostrava
Středa 25.01.2017, 15:00Přípravný zápas • Přátelské utkání

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

MFK Karviná: Pindroch – Holík, Plesník, Hošek, Vondra – Smrž, Sedlák – Sarki, Budínský, Puchel – Panák

FC Baník Ostrava: Vašek – Celba, Pokorný, Zápotočný, Helešic – Hrubý, Hlinka, Pekár – Sus, De Azevedo, Stáňa.

1

15
    Zápas je v úvodu opatrný. Jednu větší šanci si však vytvořili domácí, kdy Vaška propálil Smrž, na brankové čáře se ale jeho střela zastavila o spoluhráče Panáka.

20
    Baník právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení. DYJAN CARLOS DE AZEVEDO pláchl obraně Karviné a tváří v tvář prostřelil Pindrocha.

22
    Za dvě minuty je zde další zásah do černého. MARTIN SUS bez potíží umístil centrovaný míč do sítě.

33
    Ostrava přidává další gól! Třetí gól dává po dalším zaváhání domácí obrany DYJAN CARLOS DE AZEVEDO.

42
    Další šance Baníku, Pindroch ale zastavil akci Stáni.

45

46

FC Baník Ostrava:
    II. půle: Vašek – Celba, Meščaninov, Zápotočný, Helešic – Hrubý, Sus, Ožvolda – Mondek, Urgela, Granečný.

55
    Jurčo pálil z voleje, hostující gólman ale předvedl dobrý zásah.

68
    Čtvrtou trefu hostí přidává TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ.

84
    Ve druhé půli už sledujeme vyrovnanou hru, přesto ale Baník dovršuje búra. TOMÁŠ NERAD rád skóruje.