Kladno – PZ Kladno 3:2 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (po pr.)
Letňany – HC Litvínov 7:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 4:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 7:4 (kon.)
HC Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 4:3 (po pr.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:3 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Zlín – Havířov 5:2 (kon.) | Třinec – Žďár n/S 4:1 (kon.)

58:52
    Trest za podražení také na druhé straně, dvě minuty dostává Poizl.

55:19
    Plameny dostávají možnost korigovat nepříznivý stav, za podražení je vyloučen Rybnikár.

46:42
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři se výrazně přibližují tříbodovému vítězství. Čtvrtý gól Třince vstřelil TOBIÁŠ MARGUŠ.

40:01

40:00

38:24
    Krátce před koncem druhé části přichází další vyloučení, za podražení dostává dvě minuty Pachl.

37:03
    A další trest na straně Třince, tentokrát je za hákování potrestán Ramík.

31:02
    Macháček se provinil faulem kolenem a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

29:28
    Další využitá početní výhoda a Třinec už vede o dvě branky! Podruhé v dnešním zápase se prosazuje obránce LUKÁŠ BULAVA. Asistence: Tobiáš Marguš.

29:18
    A do čtyř musí pro změnu Plameny, za sekání je vyloučen Černohorský.

26:34
    Macháček nabízí Žďáru možnost vyrovnat a odchází si odpykat trest za podražení.

23:44
    Oceláři využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Autorem zatím rozdílového gólu je ONDREJ RYBNIKÁR. Asistence: Lukáš Králík, Tobiáš Marguš.

22:28
    První početní výhodu si zkusí také Třinec, jelikož si menší trest za hákování vykoledoval Trejbal.

20:01

20:00

14:37
    Domácí ale musí znovu do čtyř, jelikož je dvěma minutami za hákování potrestán Wantulok.

13:59
    Oceláři se ubránili a srovnávají! Po přihrávce Tobiáše Marguše dostal puk do sítě LUKÁŠ BULAVA. Asistence: Tobiáš Marguš.

09:23
    Žďár bude moci navýšit svůj náskok, za podražení je vyloučen Bulava.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 14. Bulava (Tobiáš Marguš), 24. Rybnikár (Králík, Tobiáš Marguš), 30. Bulava (Tobiáš Marguš), 47. Tobiáš Marguš – 7. Gergel (Trejbal)

HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – Bulava, Mituchovič, Wantulok, Weber, Chovaniak – Králík, Kašpárek, Szmek, Wardas, Jurzyca, Stročka, Tobiáš Marguš, Ramík, Rybnikár, Macháček
    SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (52. Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Poizl, Čermák – Pecka, Jindra, Štola, Tomek, Pytlík, Trejbal, Brúha, Gergel, Hromádka

Rozhodčí: Koziol – Tomis, Carbol