Kladno – PZ Kladno 3:2 (kon.) | K. Vary – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 3:4 (po pr.)
Letňany – HC Litvínov 7:2 (kon.) | Jihlava – Vítkovice 4:1 (kon.) | Pardubice – Slavia 7:4 (kon.)
HC Plzeň – Č. Budějovice 5:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 4:3 (po pr.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:3 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Zlín – Havířov 5:2 (kon.) | Třinec – Žďár n/S 4:1 (kon.)
Přerov – Poruba 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
HC Olomouc
Čtvrtek 26.01.2017, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Druhý bod si po zásluze odváží Olomouc, která dokázala perfektně skórovat. O vyrovnaném zápasu tedy hovoří i konečné skóre, které je pouze s rozdílem branky. Já se s Vámi loučím a přeji Vám příjemný zbytek podvečeru. (17:43:50)

62:06
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Do pravého horního rohu se svou střelou trefuje TOBIÁŠ HANDL. Bez asistence.

61:53
    Dvořák byl tak natěsno u Lidáka, že ten se ani nemohl zvednout ze země. Hra je vykázána na modrou.

61:34
    Hostům vyjel kotouč mimo útočné pásmo.

61:04
    Vašenka vzal všechnu odpovědnost na sebe. Lidák ale kotouč vyrazil betonem.

60:33
    Adámek se střelou z pravého kruhu neprosadil a trefil beton.

60:03
    Kotouč mají okamžitě pod kontrolou hosté.

60:01

Z dnešního duelu si každý tým odnese minimálně bod. Kam ale bude putovat ještě jeden se dozvíme v prodloužení, které začne za 4 minuty.

60:00

59:48
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetínu se hra v šesti hráčích bez gólmana podařila na jedničku. MATĚJ VÁVRA propálil dělovkou od modré Špunara, kterému projel kotouč pod betonem. Asistence Peter Lobodowski.

59:10
    Vsetín hraje bez gólmana!

58:09
    Vašenka se probojoval do útočného pásma, domácí bránu ale nijak neohrozil.

56:46
    Pospíšil byl sám před Lidákem, kotouč mu ale sjel z hole a domácího gólmana neohrozil.

56:14
    Šánkova střela z vrcholu levého kruhu byla vyražena mimo bránu.

55:39

55:02
    Hosté obloukem vyhazují.

Kristýna Zigmundová

Branky a nahrávky: 18. Fojtášek, 42. Vávra (Šánek), 60. Vávra (Lobodowski) – 37. Tichý J. (Tichý O.), 50. Tomajko (Harabiš), 51. Přecechtěl (Dvořák), 63. Handl

VHK ROBE Vsetín: Lidák – Fojtášek, Vávra, Houser, Lukačka, Mikulík, Kunst, Sviták, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Šánek, Mlýnková, Hradil.
    HC Olomouc: Špunar (Ryšavý – Harabiš, Hladiš, Nekvapil, Přecechtěl L., Vinter, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Pospíšil, Tichý J., Vašíček, Pernický, Dvořák, Vašenka, Rosecký.

Rozhodčí: Smilek – Bartek, Dohnal