Pardubice – K. Vary 2:1 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 6:3 (kon.)
Vítkovice – Olomouc 7:2 (kon.) | Třinec – Zlín 4:3 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
7:2 (3:1, 0:1, 4:0)
HC Olomouc
Pátek 27.01.2017, 18:15 • RT Torax aréna • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

55:03
    Za sekání se na trestnou lavici odebral Daniel Kurovský, domácí se bez něj budou muset obejít na dvě minuty.

49:38
    Hlavnímu rozhodčímu se nelíbilo zdržování hry Jozefa Baláže a tak vítkovického útočníka posílá oddechnout na dvě minuty za trestoměřiči.

38:48
    Na trestnou lavici před koncem druhé třetiny zamíří Jiří Kališ. Dostal dvě minuty za zdržování hry.

33:22
    Na trestnou lavici míří Veřmířovský (VÍT) na dvě minuty za podražení.

14:58
    Na trestnou lavici usedá Patrik Říčka. Stráví tam dvě minuty za faul kolenem.

10:01
    Vyloučení přichází také na vítkovické straně. Na lavici hanby usedá Petr Šendera, který vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.

05:42
    Přichází první vyloučení v tomto utkání. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty Marek Husták (OLO) za podražení.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 5. Kurovský (Malina), 7. Krenželok (Malina, Baláž), 16. Raška (Malina, Hartmann), 42. Kurovský (Toman, Baláž), 47. Baláž (Toman), 54. Baláž (Kmošek, Toman), 60. Štěpánek – 11. Jelínek (Spálovský, Rutar), 34. Kolovratník

HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa) – Šendera (C), Krenželok, Veřmířovský, Mrowiec, Weintritt, Štěpánek, Gabrhelík – Hartmann, Spratek (A), Blaško, Kurovský, Raška, Malina, Toman, Žiak, Baláž, Kmošek
    HC Olomouc: Sonnek (Urban) – Rutar, Spálovský, Kolovratník, Kališ, Beutl – Janků, Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Macuh (A), Marek (C), Jelínek, Jekliš, Šťastný, Kuba (A)

Rozhodčí: Mikula – Barteček, Ganger