Toljatti – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Ufa 5:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 6:1 (kon.)
Nižněkamsk – Omsk 4:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 4:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Viťaz – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 3:2 (po pr.)
Spartak Moskva
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Pátek 27.01.2017, 17:30 • Lužniki Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:04:41)

Československá stopa

Lukáš Radil (SPM) 1 + 0, čas na ledě: 19:00
    Jakub Kovář (CER) 84,2% úspěšnost, 3 obdrž. góly

Dnešní utkání je za námi. Domácí v dnešním utkání byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:2 po prodloužení. Autorem vítězné branky je Igor Mirnov, který zužitkoval přihrávku od Gilroye nejlépe jak mohl.

Střely na branku: 40 – 22

63:12
    Spartak právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují utkání v prodloužení! Autorem branky je IGOR MIRNOV. Asistence: Matthew Gilroy.

62:18
    Glazačev dostal skvělou přihrávku před branku od pravého mantinelu. Jeho následný střelecký pokus ale dokázal Kovář fantasticky chytit a tímto zákrokem tak podržel svůj tým!

61:08
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

60:01

Ve třetí třetině jsme se dočkali branek až v samotném závěru. Nejdříve se v devětapadesáté minutě trefil z přesilové hry Radil. Hosté ale dvanáct vteřin před koncem srovnali na 2:2 zásluhou Trubačjova. Uvidíme tak ještě prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté v šesti mužích na ledě vyrovnávají na 2:2! Autorem branky je JURIJ TRUBAČJOV. Asistence: Dmitrij Kagarlickij a Daniil Vovčenko.

59:24
    Hosté to zkoušejí v šesti!

58:35
    Domácí využívají přesilovou hru a vedou 2:1! Autorem branky je LUKÁŠ RADIL. Asistence: Konstantin Glazačev a Matthew Gilroy.

58:28
    Domácí dlouho kombinovali v útočném pásmu, až napřáhl od modré Bondarev. Jeho tvrdý pokus ale zblokoval jeden z protihráčů mimo tři tyče.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:49
    Leščenko se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus ale Kovář v pohodě chytil.

57:13
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikolaj Stasenko – 2 min., podražení).

56:49

Martin Penker

Branky a nahrávky: 17. Stapleton (Kljauzov, Pavljukov), 59. Radil (Glazačev, Gilroy), 64. Mirnov (Gilroy) – 23. Monachov (Jakub Kovář, Ugarov), 60. Trubačjov (Kagarlickij, Vovčenko)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Gilroy (A), Provolněv, Dyblenko, Kalinin (A), Bondarev, V. Sorokin, Sergijenko, Kljauzov – Radil, Stoa, Glazačev – Mirnov, V. Berdnikov, Leščenko (C) – M. Potapov, Bobrov, Alexandr Vasiljev – Pavljukov, Stapleton, N. Li.
    Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Masuhr, Kudako, Chochlov, Stasenko (C), Wilson, D. Ježov (A), Sizov – V. Polák, P. Černov, Kagarlickij – Truňov, Trubačjov (A), Vovčenko – Ugarov, Karlin, Monachov – Avcin, Kodola, Lapin – Mons.

Rozhodčí: Akuzovskij, Sojn – Gorděnko, Kuprijanov