Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | Litvínov – Třinec 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:0 (kon.)
Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Sparta – Liberec 4:3 (1:0 po s.n.)
    Zdroj: Hokejka TV

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Jako poslední proměnil samostatný nájezd PETR STRAPÁČ a rozhoduje dnešní utkání! Bez asistence.

64:21
    Rolinek tečuje jen těsně mimo!

64:10
    Dynamo si tedy zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování inkasuje Jan Eberle.

54:08
    Nicholas Schaus inkasuje dvě minuty za podražení a po dlouhé době si tak přesilovku zahraje Olomouc.
    52:59 Petr SÝKORA - 2:2

52:59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je znovu vyrovnáno! PETR SÝKORA vypálil od modré čáry a velmi rychle tak odpovídá na Hermanovo úspěšné trestné střílení! Asistence: Tyler Redenbach.
    52:02 Jakub HERMAN - 1:2

52:02
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JAKUB HERMAN rychle zamíchal s kotoučem, rozhodil Jaroslava Hübla a s přehledem zakončil! Předešlý tlak Dynama tak přichází vniveč.

52:02
    Jakub Herman se dostal do samostatného úniku, byl faulován a rozhodčí následně nařizuje trestné střílení!

51:11
    Další přesilovka pět na tři pro Dynamo! Martin Vyrůbalík inkasuje dvě minuty za podražení.

50:52
    Současně vyloučeni Tomáš Rolinek a David Škůrek, oba na dvě minuty za hrubost.

49:32
    Dynamo si vyžádalo oddechový čas.

49:32
    Dynamo bude hrát přesilovku dvojnásobnou! Další dvě minuty totiž inkasuje Jan Eberle za nedovolené bránění a posílá svůj tým do tří.

48:38
    Martin Vyrůbalík dostává dvě minuty za sekání a Dynamo bude hrát přesilovku.

47:07
    Petr Strapáč měl před sebou úplně prázdnou bránu, ale minul!

46:22
    Martin Vyrůbalík posunul kotouč před branku na volného Jana Knotka, ale Hübl pokus z bezprostřední blízkosti kryje!

45:43
    Patrik Poulíček dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokráte na dvě minuty za faul kolenem a Olomouc si zahraje další přesilovku.

42:59
    Na druhé straně se v obrovské šanci objevil Marek Laš, když obešel ležícího obránce Dynama a zjevil se zcela sám před Hüblem, pardubický brankář ale předvedl fantastický zákrok!

40:31
    Rolinek s Redenbachem ujížděli dva na jednoho, přičemž pardubický kapitán dostal přihrávku přímo před olomouckou branku, ale v rychlosti nedokázal zpracovat kotouč!

36:29
    David Tomášek byl faulován a Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Mikúš.
    34:32 Roman VLACH - 1:1

34:32
    Další útočná akce už ale Hanákům vyšla a máme vyrovnáno! V mezikruží se ke kotouči dostal ROMAN VLACH, bekhendem nahodil kotouč na Hüblovu branku a s přispěním Matěje Berana nakonec puk propadl až do pardubické sítě. Asistence: Petr Strapáč.

31:12
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Současně byli totiž vyloučeni Tomáš Bokroš za hrubost a Tomáš Fořt za krosček.

14:32
    Tomáš Rolinek v klidu zpracoval přihrávku a stál úplně sám před Konrádem, ale na olomouckého brankáře svým pohybem ramen nevyzrál!

11:00
    Jan Knotek už zasunoval kotouč do odkryté klece, ale Hübl vyráží lapačkou!
    08:20 Lukáš NAHODIL - 1:0

08:20
    Přesilovka využita! LUKÁŠ NAHODIL dostal přesnou přihrávku do mezikruží od Tomáše Rolinka, nejprve tvrdě vypálil z první a následně bekhendem došťouchl puk za Konráda – 1:0! Asistence: Tomáš Rolinek, Tyler Redenbach.

06:50
    Přesilovou hru si vyzkouší také Dynamo. Jiří Ondrušek totiž dostává dvě minuty za držení.

02:25
    Olomouc si zahraje první přesilovku. Patrik Poulíček dostává dvě minuty za podražení.

01:03
    Tomáši Rolinkovi se po střele z mezikruží kotouč odrazil přímo na hokejku a před pardubickým kapitánem stála odkrytá klec, ale Rolinek minul!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 9. Nahodil (Rolinek, Redenbach), 53. P. Sýkora (Redenbach) – 35. R. Vlach (Strapáč), 53. Herman (TS), rozh. náj. Strapáč