HC Litvínov – Kolín 6:3 (kon.) | Třinec – Liberec 3:4 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 2:3 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (0:1 po s.n.) | Letňany – Vsetín 2:5 (kon.)
Kometa Brno – K. Vary 6:3 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Jihlava – Chomutov 3:4 (kon.) | Písek – Havířov 2:5 (kon.)
po s.n. (0:1)
Rytíři Kladno
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 27.01.2017, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

Boleslavští byli v utkání o něco mírně aktivnější, což značí i poměr střel na branku a odpovídá tomu i bodové rozdělení. Oba týmy čeká již za necelých 24 hodin další zápas. (18:27:00)

Kladenští neproměnili žádné trestné střílení, z týmu BK Mladá Boleslav byl úspěšný pouze David Jirásek, který rozhodl o výhře Mladé Boleslavi.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Bruslaři získávají zásluhou DAVIDA JIRÁSKA bonusový bod, Kladnu se tedy hosté v tabulce o něco více vzdalují.

Výsledek samostatných nájezdů doplníme z důvodu personálních problémů zpětně.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení hrané tři na tři velice vyrovnaný duel nerozhodlo. Za malou chvíli následují v ČEZ aréně samostatné nájezdy, po nichž bude dělba bodů jasná.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Utkání má vyrovnaný průběh, jenže Kladno zvládlo využít přesilovou hru a vyrovnat. Několika divákům se nemusí moc líbit výkon hlavního rozhodčího, který neodpískal několik hraničních zákroků ze strany domácích na hostující hráče. Za několik málo minut následuje prodloužení.

60:00

53:55
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Beneš – 2 min., nedovolené bránění).

50:00
    Zápas najednou získal zápletku a začíná se znovu od nuly. Který tým bude úspěšný a zaznamená bodový zisk? To napoví závěrečné minuty utkání.

49:22
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rendla – 2 min., sekání).

48:19
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Rytířům stačilo pouhých 19 sekund na to, aby využili přesilovku a vyrovnali utkání. Postaral se o to ADAM ZICH. Asistence: Jakub Müller.

48:00
    Jan Červenka (MBL) – 2 minuty za hákování.

Utkání sleduje 80 diváků.

40:01

Ve druhé třetině nepadl žádný gól, a tak v utkání, které je poměrně skoupé na góly a i vyrovnané, zatím vedou nejtěsnějším rozdílem mladoboleslavští starší dorostenci. Dočkáme se v závěrečné třetině dramatu?

Vojtěch Drbohlav

Jiří Cícha

Branky a nahrávky: 49. Zich (Müller) – 13. Kučera (Foerster, Moravčík), rozh. náj. Jirásek

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Kvapil, Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Müller – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Jelínek, Filip
    BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola, Jirásek, Imlauf, Nepokoj, Červenka, Čermák, Dvořák, Simon, Dobša, Hrachovec, Šípek, Foerster, Havelka, Jindra, Moravčík, Kučera

Rozhodčí: Bouzek – Kotyza, Zimmermann