Košice – Trenčín 6:4 (kon.)
HC Košice
6:4 (2:1, 3:1, 1:2)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 31.01.2017, 17:30 • Steel aréna, Košice • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

Skončil sa dnešný zápas medzi Košicami a Trenčínom, po výsledku 6:4 sa z troch bodov a výhry tešia domáci.

Pomer striel v dnešnom zápase: 31:27 (19:50:03)

59:54 Tibor VARGA - 6:4

59:54
    Košice dali gól!
    Šesť sekúnd pred koncom prichádza definitíva v podobe gólu do prázdnej bránky. Konečný výsledok na 6:4 stanovuje TIBOR VARGA.

59:14
    Volden na striedačke, power-play hostí!

58:59
    Košičania sa držia v útočnej tretine a svojmu súperovi nedovoľujú kombinovať. Lars Volden nemôže odísť zo svojej bránky.

58:05
    Prebiehajú posledné dve minúty riadnej hracej doby. Pozeráme sa na striedačku Trenčína, zdá sa, že tá si pri najbližšom prerušení hry vyžiada oddychový čas.

57:28
    Sekundy teraz plynú pomerne rýchlo, čo hrá v neprospech trenčianskej Dukly. Tá bude musieť o niekoľko desiatok sekúnd vrhnúť všetky sily do útoku.

56:09
    Prebiehajú posledné štyri minúty riadnej hracej doby.

55:39
    Nagy dokorčuľoval puk, ktorý Vargovi odskočil od čepele, jeho spoluhráči sa ale napokon k zakončeniu nedostali.

54:55
    Boltun pri zadnom mantineli na Hunu. Ten bol od puku odstavený v súlade s pravidlami, vylučovať sa tak v tomto prípade nemusí.

54:14
    Košičania sa následne dopustili zakázaného uvoľnenia. Vhadzovať sa tak bude po pravici Vladislava Habala.

54:00
    Trenčín hrá s piatimi hráčmi, nevyužitá presilovka v podaní domácich.

51:54
    Toto stretnutie môže byť napokon ešte poriadne zaujímavé! Osem minút pred koncom riadnej hracej doby totiž vedú Košice už len o jeden gól.

51:46
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Gašparovič – 2 min., hákovanie).
    50:39 Juraj BEZÚCH - 5:4

50:39
    Trenčín dal gól!
    Jiří Bicek najskôr nezakončil svoj samostatný únik gólom a Košice následne inkasovali po štvrtýkrát. Postaral sa o to JURAJ BEZÚCH. Asistencia: Lukáš Bohunický.

50:05
    Sádecký sa s pukom neodvážil vykorčuľovať do stredného pásma, Dukla pokračuje v tom obrannom. Začala sa posledná 10-minútovka riadnej hracej doby.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 9. Boltun (Nagy, Varga), 16. Varga (Jenčík, Nagy), 23. Huna (Milý, Bicek), 33. Matejka (Nagy, Boltun), 39. Huna (Suja), 60. Varga – 15. Bulík (Holenda, Ručkay), 21. Hossa (Bezúch), 47. Bulík (Cebák, Sojčík), 51. Bezúch (Bohunický)

HC Košice: Habal (Kopřiva) – Deyl, Dudáš, Vašíček, Šmach, Jankovič, Šedivý, Matejka – Nagy, Boltun, Varga – Jenčík, Suja, Spilar – Huna, Milý, Bicek – Bartoš, Vrábeľ, Šoltés – Klíma
    HK DUKLA Trenčín: Volden (Kutej) – Bohunický, Bagin, Holenda, Cebák, Hatala, Drgoň, Pavúk, Misenev – Bezúch, Švec, Hossa – Ručkay, Bulík, Sojčík – Gašparovič, Sádecký, Tománek – Hudec, Šimun, Hecl

Rozhodčí: Štefik, Novák – Gavalier, Smrek